İvana Sert: Göbeğinizi kimsenin gözüne sokmayın

İvana Sert: Göbeğinizi kimsenin gözüne sokmayın

Stilist ve Moda Tasarımcısı İvana Sert, kilolu erkek ve kadınlara giyim tavsiyelerinde bulundu. Sert, "Eğer göbek varsa o göbeği kimsenin gözüne sokmayın" dedi.

05 Aralık 2016, Pazartesi 11:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Piyasaya yeni çıkarılan yumuşatıcının tanıtımını yapmak için Mudanya’da Sibel Dinçer’in evine konuk olan modacı İvana Sert, kilolu kadın ve erkeklere giyim konusunda önerilerde bulundu.
 

"BİR KUSUR VARSA ORTAYA ÇIKARILMAMASI GEREKİYOR"


Kilolu kadınlar ve erkeklerin nasıl giyinmeleri gerektiğini anlatan Sert, şöyle dedi:
"Bir kusur varsa bunun ortaya çıkarılmaması gerekiyor. Sadece kadınlar için değil erkekler için de söylüyorum. Eğer göbek varsa o göbeği ki


 

"TÜRK KADINI VÜCUDUNA GÖRE GİYİNMİYOR"


Türk kadınlarının vücutlarına göre giyinmediklerini anlatan Sert, "Moda sürekli değişiyor. Kombinler iyi ya da yanlış olabilir. Ama önemli olan vücuduna göre giyinmek. Mesela kadın saçını beğenmiyorsa tenine göre giyinmesini tesviye ediyorum. Esmer kadınlara daha canlı tonlar gidiyor. Sarışın kadınlara daha soft tarzında renkler yakışıyor"  dedi.


 

"BOL ET YİYİN"


Göbekli erkeklere tavsiyelerde bulunan Sert sözlerini şöyle sürdürdü:
"Göbekli erkekler hamur işinden uzak dursun. Bol bol spor yapsın. Bol bol et yiyin. Zaten eti herkes seviyor ve et kilo yapmaz. Mesela gömlek giyecekseniz üstüne başka bir şey giymeyin. Kat kat giymeyin. Ceket olursa onun da bir beden büyüğünü kullanın. O göbeği düz göstermek için."

DHA

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın aşkı bitti mi?