Ivana Sert kaslarını sergiledi

Birçok ünlü isim, pandemi nedeniyle spor salonlarına gitmek yerine evlerinde egzersizlerini sürdürüyor. Ivana Sert de evde yaptığı antrenman sonrası, karın kaslarını paylaşarak beğeni topladı.

22 Şubat 2021, Pazartesi 11:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir süredir iş insanı Sezer Dermenci ile aşk yaşayan modacı Ivana Sert, corona virüsten korunmak adına kendisini önlem amaçlı evde karantinaya aldı.

Pandemi sürecinde egzersizlerini evde sürdüren Sert, kendisini spora adadı. Instagram'da 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Ivana Sert, önceki gün spor sonrası ayna karşısında verdiği yeni pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Beğeni yağdı

Beğeni yağdı

Formda haliyle dikkat çeken 41 yaşındaki ünlü modacı, adeta kaslarını gözler önüne serdi. Takipçileri Sert'in gönderisini beğeni yağmuruna tuttu.


'Spor yaşam tarzıdır'

'Spor yaşam tarzıdır'

Kol, karın ve bacak egzersizlerini çalışan 40 yaşındaki modacı Ivana Sert, Instagram paylaşımına, İngilizce olarak şu notu düşmüştü:

"Spor yapmak sadece vücudunuzla, zihninizle ve ruhunuzla ilgili değil, asla modası geçmeyecek bir yaşam tarzıdır."

Sert, karantina döneminde kilo almadığını söyleyerek sırrını açıklamıştı;

"Canım sürekli bir şeyler yemek istiyor. Sadece çiğ sebze tüketiyorum. Domates, salatalık ve havuç ağırlıklı. Her sabah aç karnına limonlu su içiyorum. Magnezyum ağırlıklı C vitamini içiyorum. Düzenli olarak da pilates yaptığım için hiç kilo almadım."

'Alın teri'

'Alın teri'

Ünlü modacı, bu pozunu da, "Sabah-öğle-akşam 100’er kez şınav çekiyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum. Yazları her gün yüzüyorum. Photoshop yok, alın teri var" demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (22 Şubat 2021)