Ivana Sert kimdir, kaç yaşındadır?

Ivana Sert kimdir, kaç yaşındadır?

Ivana Sert Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Ivana Sert boşanma sürecini ekranlardan paylaştı. İvana Sert, “Boşanırken hiçbir şey almadım. Süreç devam ediyor. Süreç çok yıpratıcı” dedi. Ivana Sert bu itirafların ardından internette gündem oldu. Peki, Ivana Sert kimdir? İşte Ivana Sert hakkında merak edilenler…

02 Mayıs 2019, Perşembe 10:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ivana Sert 2. Sayfa programına konuk oldu. Ivana Sert, programda kendi ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Programın takipçileri internette sıklıkla Ivana Sert kimdir, kaç yaşındadır? sorularını aratıyor. İşte Ivana Sert hakkında detaylar…

IVANA SERT KİMDİR?

Ivana Sert 25 Ekim 1979 yılında Sırbistan Belgrad da dünyaya geldi. Moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir.

2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Ateş adında bir oğulları olmuştur.

Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, Ivana Sert’ in kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını iddia etmiştir.

Genel olarak hayatına bakacak olursak, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır fakat, ısrarla manken olmak istemiş ve olmuştur. İlk olarak Sırbistan da Belgrad Güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya katılır ve daha sonrasında ise ülkemizde düzenlenen Miss Globe’a davet edilir.

Türkiye’ye geldikten sonra bir sürü talihsizlik yaşamasına rağmen, şimdilerde Ivana Sert Türkiye’yi çok sevdiğini hatta burası benim birinci ülkem Sırbistan ikinci sıradadır, diye ifade etmektedir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Altı ayda 41 kilo veren Damla Ersubaşı son haliyle olay yarattı