İzzet Özilhan, o beğeni için eşi Yasemin Özilhan'dan özür diledi

Yasemin Özilhan, eşi İzzet Özilhan'ın Instagram’da bir mankenin fotoğraflarını beğendiğini öğrenmişti. Bu yüzden eşini Instagram'dan silmişti. Yasemin Özilhan, “Instagram'da gezerken keşfet kısmında gördüm” diyerek özür dileyen eşini tekrar takibe aldı. Halil Kalmuk/POSTA

25 Temmuz 2020, Cumartesi 08:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yasemin-İzzet Özilhan, Temmuz 2011’de nikah masasına oturmuştu. Çift 17 Temmuz’da evlilik yıldönümlerini kutlamış, Yasemin Özilhan, sosyal medya hesabında yer vediği fotoğrafın altına “Seninle birlikte nice yıllarımıza, iyi ki hayatımdasın” yazmıştı.

3 gün sonra ise manken Ezgi Öcel, İzzet Özilhan’ın kendi fotoğraflarına yaptığı beğenileri ‘Yine başladı büyük fanım’ notuyla açıklamıştı. 

Boşanma yok

Boşanma yok

Yasemin Özilhan, Instagram’dan sildiği eşini yeniden ekledi. Sosyetik güzel, Ezgi Öcel’in paylaşımını arkadaşlarının vasıtasıyla öğrenmiş. Önce inanmayan, sonra şok olan Yasemin Özilhan çok üzülmüş, kırılmış ve kızmış.

Aile büyüklerinin de tekpi gösterdiği İzzet Özilhan, “Instagram’da gezerken keşfet kısmında karşıma çıktı” diyerek eşinden özür dilemiş. İddia edildiği gibi ortada boşanma durumu yokmuş.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Yıldırım hediye yerine bağış istedi