Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) sözleşmeli erbaş 2. grup sınavı ne zaman?

Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) sözleşmeli erbaş 2. grup sınavı ne zaman?

Jandarma Genel Komutanlığı'ndan ek sınav duyurusu geldi. Bu flaş duyuru sonrası 2. gruba kalanlar sınav tarihlerini öğrenmek için çaba sarf ettiler... Sınav sorgulaması için aşağıdaki linke tıklayınız.

13 Haziran 2019, Perşembe 14:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jandarma Genel Komutanlığının sözleşmeli uzman erbaş ihtiyacını karşılamak amacıyla 19 Mart-04 Nisan 2019 tarihleri arasında internet üzerinden ön başvurular alınmış ve Sınavlara çağrılan 40.000 adayın sınavları 06-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında icra edilmiştir.

Sınavlar sonrasında; Jandarma Genel Komutanlığının personel temin yetiştirme planları ve artan uzman erbaş ihtiyacı doğrultusunda başvuru kılavuzunda belirtilen esaslar dâhilinde sınava çağrılmayan adayların tamamının, müteakip dönemde yapılacak sınavlara çağrılması planlanmıştır.

SÖZLEŞMELİ ERBAŞ SINAV ZAMANI SORGULAMA

Eğitim süresi, eğitim birliklerinin ve sınav alanlarının kapasitesi doğrultusunda belirlenecek sınav takvimleri https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris adresinde yayımlanacaktır.

Adayların herhangi bir hak kaybına uğramamaları maksadıyla sınavlar ile ilgili güncel duyurular ile sınav çağrılarını https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris adresinden takip etmeleri gerekmektedir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2014 yılında yürürlüğe giren İstanbul Sözleşmesi nedir?