Jennifer Aniston 20 yaş genç göstermesinin 7 sırrı

Jennifer Aniston, yıldızının parladığı Friends dizisinden beri o kadar az değişime uğradı ki. Şu an 51 yaşında olan Jennifer Aniston, ikonik sarı saç tonuyla, abartısız makyajıyla her zaman 30'larında göstermeyi başardı. Peki Jennifer Aniston bu kadar genç görünmekte nasıl başarılı oldu? Jennifer Aniston genç göstermek için çok çaba gösterdi mi? Hollywood'un sarı saçlı çıtırı Jennifer Aniston'ın 20 yaş göstermesinin 7 sırrı!

12 Haziran 2020, Cuma 12:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Yüzünü soğuk suyla yıkıyor

Yüzünü soğuk suyla yıkıyor

Jennifer Aniston'ın genç göstermesinin sırrı yalnızca diyet ve egzersiz değil. Jennifer Aniston, Vogue dergisine verdiği bir röportajda, yüzünü her sabah soğuk suyla yıkadığını belirterek şöyle demişti "Buzlu bir suyu alın ve yüzünüze 25 kere çarpın. Bu, Jan Crawford'ın cildini uyandırmak için kullandığı eski usul bir yöntem." demişti.  

Kızılötesi ışık terapisi

Kızılötesi ışık terapisi

Kızılötesi ışık ve sıcaklık cildinize derinlemesine nüfuz ederek kan dolaşımını uyarır ve kan damarlarını genişletir. Ayrıca, kızılötesi ışık metabolik süreçleri ve atık maddelerin vücuttan atılmasını hızlandırır. Lady Gaga da daha önce fibromiyalji sendromunun neden olduğu ağrılardan kurtulmak için evine yaptırdığı kızılötesi ışık saunasından yararlandığını belirtmişti. Jennifer Aniston ise Shape dergisine verdiği bir röportajda "Bir kızılötesi saunam var ve onunla aşk yaşıyorum" demişti. Ayrıca Aniston'ın Friends'ten arkadaşı Courtney Cox da bu teknolojiye evinde sahip olanlardan. Aniston, kızılötesi ışık terapisiyle, enerjisinin uyku ve cilt kalitesinin tamamen değiştiğini itiraf etmişti. 

 Az makyaj

Az makyaj

Jennifer Aniston, Friends günlerinden beri, az majyaklı ikonik bir görünüme sahip. Aniston, Marie Claire dergisine verdiği bir röportajda, "Makyajımı gündelik tutmayı seviyorum. Pembe alt tonlu nude bir ruj, maskara ve belki krem allık" demişti. Eğer çantasında 5 makyaj malzeme tutacak olsaydu, bunların 'maskara, dudak balmı ve iyi bir ruj, kapatıcı ve parfüm' olacağını belirtmişti.

Saçlarına iyi davranıyor

Saçlarına iyi davranıyor

51 yaşındaki Jennifer Aniston'ı hiç kötü saçlarla görmedik. Belki de kamera önüne denk gelmedi. Ama Jennifer Aniston saçlarını hiçbir zaman çok uzun tutmadı, genelde katlı modeller kullandı ve açık renk saçlarında her zaman ışıltılar vardı. Marie Claire dergisine verdiği bir röportajda, saçlarını kurutarak fazla ısıya maruz bırakmadığını söylemiş, haftada bir Olaplex marka bir saç maskesi uyguladığını belirtmişti. 

Kişisel bakımını ihmal etmiyor

Kişisel bakımını ihmal etmiyor

Pazar günü Jennifer Aniston'ın spa günüymüş, Shape dergisine verdiği röportajda bu kapsamda yüz bakımı yaptığını, bu bakıma ise peeling ve maskenin dahil olduğunu belirtiyor. Vogue dergisine yaptığı açıklamada ise abur cuburdan uzak durduğunu, uyandıktan 20 dakika sonra spor ve meditasyon yaptığını söylüyor. Bunlar onun için oldukça basit işlemler, "Daha fazlasını yaptığımı düşünemiyorum" diyor. 

Kahve yerine kereviz suyu

Kahve yerine kereviz suyu

Allure dergisine verdiği bir röpotajda, her sabah kereviz suyu içtiğini söylemişti. "Son bir senedir, sabahları ilk işim kereviz suyu içmek. İlk olarak kahve içmemek için kendimi zorluyorum" diyen Aniston, bu şekilde kan dolaşımını hızlandıran K vitaminini alıyor. Eğer Hollywood'da yaşıyorsan buna mecbursun. 

Cilt bakımını abartmıyor

Cilt bakımını abartmıyor

Jennifer Aniston her fırsatta cilt bakımı rutinini abartmadığını söylüyor. Mümkün olduğunca abartmadan yüzün yıkıyor ve organik nemlendiricilerini kullanıyor. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 50'li yaşlarda tüketilmesi gereken yaşlanmayı yavaşlatan besinler