Jennifer Aniston en iyi sabah rutinini açıkladı

Jennifer Aniston, 52 yaşında olmasında rağmen hala televizyonlardaki ilk hali gibi hiç yaşlanmadan karşımızda! 27 yıl önce meşhur olduğu Friends dizisindeki halinden ne eksiği ne de fazlası olan Jennifer Aniston'ın kişisel bakım rutini her zaman merak edilen bir konu oldu. Jennifer Aniston'ın çok ilginç bir sabah rutini var ve güzelliğinin sırrını buna borçlu olduğunu düşünüyor. İşte Jennider Aniston'ın zinde, genç ve güzel kalmasını sağlayan sabah rutini. /ÖZEL

21 Eylül 2021, Salı 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
GÜZELLİĞİNDEN HİÇBİR ŞEY KAYBETMEDİ

GÜZELLİĞİNDEN HİÇBİR ŞEY KAYBETMEDİ

52 yaşındaki Hollywood yıldızı Jennifer Aniston, 27 yıl önce yayın hayatına başlayan ve 10 sezon süren Friends dizisiyle ünlü olmuştu. Aniston, o zamandan bu zamana ne güzelliğinden ne de formundan bir şey kaybetti. Hâl böyle olunca da kişisel bakım rutini merak konusu oldu.

MEDİTASYON OLMAZSA OLMAZ

MEDİTASYON OLMAZSA OLMAZ

E! News'e açıklamalarda bulunan Jennifer Aniston, merak edilen ve formunu koruyan günlük alışkanlıkları hakkında bilgiler verdi. 

Jennifer Aniston, sabah kalktığında ilk iş olarak meditasyon yapıyor. Ardından ise günlük tutmaya başlıyor.

ADETA BİR 'RİTÜEL'

ADETA BİR 'RİTÜEL'

Günlük tutmadığı zamanlarda kendini çok rahatsız hissettiğini belirtiyor. Ardından da sabahın olmazsa olmazı, bir fincan kahve içiyor.

Jennifer Aniston, sabah rutininin bir tür 'ritüel' olduğunu dile getiriyor.

KÖPEKLERİNİ İHMAL ETMİYOR

KÖPEKLERİNİ İHMAL ETMİYOR

Bazen önce kahve sonra meditasyon ya da önce meditasyon yapıp sonra kahve içiyor. Bu o günkü ihtiyacına göre değişiyor. 

Aniston'ın sabah rutinleri arasında köpekleri Clyde, Sophie ve Lord Chesterfield ile ilgilenmek de var. Her sabah köpeklerini yürüyüşe çıkarıyor ve onlarla oynuyor. 

EKRAN DİYETİ

EKRAN DİYETİ

Jennifer Aniston'ın ayrıca sabah uyması gereken çok önemli bir de kuralı var. Asla ekranlara bakmıyor. Bunun anlamı, telefon yok, televizyon yok, mail yok, sosyal medya yok! Sabahları 1 ya da 1 buçuk saat kendine 'ekran diyeti' uyguluyor.

"ARADAKİ FARKA İNANAMAYACAKSINIZ"

"ARADAKİ FARKA İNANAMAYACAKSINIZ"

Jennifer Aniston, ekran diyeti hakkında "Herkese haftada en az 1 gün bunu yapmasını tavsiye ediyorum. Aradaki farka inanamayacaksınız." diyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğru cilt bakımı için bilmeniz gereken 10 ipucu