Jennifer Lopez 'dublör kullandı' iddialarını yalanladı

Bir yandan turneleri bir yandan film çekimleri derken Jennifer Lopez "dur durak" bilmiyor. 50 yaşındaki iki çocuk annesi oyuncu şimdi de rol aldığı Hustlers adlı filmiyle gündemde. Ama bu kez nedeni biraz farklı.

06 Aralık 2019, Cuma 15:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Filmde Lopez'in striptiz yaptığı sahnelerde dublör kullandığı ileri sürülmüştü. Oyuncu bunu yalanladı. Jimmy Fallon'un programına konuk olan Lopez, direk dansı sahneleri için çekim öncesinde çok çalıştığını ve kesinlikle dublör kullanmadığını belirtti.


Lopez, o sahneler nedeniyle bacaklarında çürükler oluştuğunu hatta bunu kanıtlamak için fotoğraf çektiğini de söyledi.

'Yarasaya benzesem de bu umurumda değil'

'Yarasaya benzesem de bu umurumda değil'

Jennifer Lopez, direkte tepetaklak durduğu bir sahnenin çekimi sırasında yaşadığı bir anı da anlattı: "Yönetmene dedim ki 'bu şekilde tepetaklak asılmış bir yarasaya benzesem de bu umurumda değil.' 'Bu filmde dublör yok'

'Bu filmde dublör yok'

Lopez o sahnelerin çekimi sırasında insanların kendisi yerine bir başkasının oynadığının düşünmemesi için elinden geleni yaptığını da anlattı. JLo "Bu filmde dublör yok" diye konuştu.

Tatilde bile çalıştı

Tatilde bile çalıştı

Yönetmenliğini Lorene Scafaria'nın üstlendiği Hustlers adlı film Wall Street müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelen eski bir striptiz kulübü çalışanlarının hikayesini anlatıyor.


Filmde Jennifer Lopez'in dışında Lili Reinhart, Constance Wu, Julia Stiles, Cardi B, Mercedes Ruehl da rol alıyor.Jennifer Lopez günlük hayatında egzersizlerini hiç aksatmıyor. Tatilde bile lüks yatlarda sıkılaşma egzersizleri yaparken defalarca objektiflere takıldı. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ceren Hindistan TMS yöntemini denediğini açıkladı