Jeremy Meeks karısı tarafından reddedilince bakın soluğu nerede aldı…

Geçtiğimiz ay Bodrum’da  Topshop’ın varisi Chloe Green ile öpüşürken görüntülenen yakışıklı mahkum Jeremy Meeks karısı tarafından eve alınmayınca soluğu bakın nerde aldı!    

15 Temmuz 2017, Cumartesi 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2014 yılında yayınlanan sabıka fotoğrafıyla dünya çapında önüne geçilemez bir üne sahip olan Jeremy Meeks, bu şöhretin etkisi altına çoktan girdi bile.  

Geçtiğimiz ay karısını ve çocuklarını Los Angeles’taki evlerinde bırakıp, Bodrum’a tatile gelen Jeremy Meeks teknede 26 yaşındaki İngiliz moda devi Topshop’ın varisi Chloe Green ile dudak dudağa görüntülenmişti.  

Eşinin başka bir kadınla öpüşme fotoğraflarını gören eş Melissa Meeks ise bu durum karşısında sessiz kalmamış ve Jeremy’i boşanmayla tehdit etmişti.  

Tabii sabıkalı model Jeremy bu tehdide cevap olarak boşanma davasını açmıştı.  

Çocuklarını annesinin yanında bırakıp evi terk eden Jeremy ise soluğu Bodrum’da yakalandığı Chloe Green’in yanında aldı!  

Los Angeles’taki lüks bir otele birlikte check-in yapan ikili bu sefer de otelin havuzunda yine aynı samimilikte fotoğraflandı.  

Hatta bir karede, Chloe yakın arkadaşından Jeremy ile öpüşürken fotoğrafını çekmesini istedi ki bu fotoğraf eminiz ki daha sonra Instagram sayfasında milyon beğeni alacak. 

Bakalım bu fotoğraflar boşanma davasında Jeremy’nin aleyinde kullanılcak mı göreceğiz.  

Jeremy Meeks 8 yıldır Melissa ile evliydi.  

Melisa ile Jeremy Meeks'in biyolojik olarak bir çocuğu var. O da ailenin en küçüğü...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder