Jeremy Meeks meğer bizden biriymiş

Dünyanın en ünlü mahkumu, şimdinin aranan modeli Jeremy Meeks geçtiğimiz gün verdiği bir röportaja Galatasaray forması giyerek katıldı. Meeks röportajda hayatıyla ilgili çok samimi açıklamalar yaptı...

30 Eylül 2019, Pazartesi 09:25
A A

Bu fotoğrafta gördüğünüz, objektiflerin karşısındaki insanların kırmızı halıda yürüyen Hollywood starları olduğunu düşünmek işten bile değil.

Oysa 'star ışığı' taşıyan o kişi dünyanın en ünlü ve en seksi mahkumu Jeremy Meeks'ten başkası değil. Yanındaki de kız arkadaşı ve çocuğunun annesi Chloe Green.

Meeks'in hikayesi çok daha eski elbette ama biz onu basına dağıtılan sabıka fotoğrafı sayesinde tanımıştık. Yüzünde bile dövmeleri olan, saçları kazınmış, mavi gözlü bu yakışıklı adam bir anda tüm dünyada tanınmış ve en seksi mahkum ilan edilmişti.

Şu anda 35 yaşında olan ve mahkumiyeti bittikten sonra anında moda sektörüne transfer olan Jeremy artık aranan bir model ve Instagram hesabında 1.6 milyon takipçisi var.

Türkiye'ye sık sık gelen Jeremy Meeks geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda üzerine Galatasaray forması giyince ülke gündemimize de tekrar girmiş oldu.

Galatasaray forması bir yana Jeremy bu röportajda içine doğduğu suç dolu aileyi, yaşadığı sıkıntıları, hapisteki günlerini büyük bir içtenlikle anlattı.

Annesi bir eroin bağımlısı olan Jeremy'nin babası da bir aile dostlarını vahşice bıçaklayarak öldürmüştü.

Geçirdiği karanlık çocukluğun ardından suçtan kaçamadığı bir hayat yaşayan Jeremy Meeks, cezasını çektikten sonra bambaşka bir kariyer edindi ve artık korkulan değil aranan bir yüz haline geldi.

Ünlü Topshop markasının varisi Chloe Green'le birlikte olan Meeks'in sevgilisini aldattığı iddia edilmiş olsa da, ikili aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...