Joe Biden'ın yemin töreninde Lady Gaga ve Jennifer Lopez'in giydiği kıyafetlerdeki gizli mesajlar

Donald Trump’ın koltuktan çekilmesiyle Joe Biden artık yeni Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak Beyaz Saray’da göreve başlayacak. Biden’ın göreve başlama töreni ise Amerika için gelecekte çok konuşulacak görüntülere sahne oldu. Lady Gaga ve Jennifer Lopez ise birbirinden şık görünümleriyle törende yerlerini aldılar. Elbette bu isimlerin giydiği her rengin, taşıdığı her sembolün bir anlamı olmalıydı... Peki bu kıyafetler hangi sembolleri taşıyordu?

22 Ocak 2021, Cuma 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Lady Gaga 'nın ilk görünümü Givenchy'den. Beyaz elbette tesadüf değil. Yeni bir sayfayı, huzuru ve barışı simgeliyor. Amerika'nin yeni başlangıçlara yolculuğunu simgeleyen beyaz rengi ile Lady Gaga harika görünüyor. Şarkıcı Amerika'nın milli marşını seslendirdi.

Lopez ise, This Land Is Your Land (Bu Topraklar Senin Toprakların) ve America the Beautiful (Güzel Amerika) dahil, vatanseverlik temalı çeşitli şarkılar seslendirdiği performansı için Lady Gaga'nın kıyafetiyle eşit ölçüde benzersiz ve tamamen beyaz bir elbise tercih etti.

Yemin töreninde sahne alan Lopez, hepsinin Chanel ürünü olduğu belirtilen yüksek yakalı ve ipek fırfırlı beyaz bir bluz, beyaz payetli bir pantolon ve ayak bileği hizasında beyaz tüvit ceket tercih etti.

51 yaşındaki yıldız, görünüşünü beyaz bir şapka ve beyaz eldivenlerin yanı sıra Fashioniasta'ya göre yine Chanel üretimi olan çoklu inci bilezik ve küpelerle ve de alt alta dizilmiş kemerlerle tamamladı.

Lopez'in kıyafeti sosyal medyada ağırlıklı olarak olumlu tepki aldı, seyirciler şarkıcının görünümünü ve performansını övgüyle karşıladı.

Lady Gaga bu etkinlik için ikinci seçimini Daniel Roseberry'nin kırmızı, uzun, tam boy bir balo eteği ve lacivert bir üstten oluşan Schiaparelli Haute Couture kıyafetinden yana kullandı. Eşsiz görünüş, büyük boy ve altın bir güvercin broşu, örgülü bir topuz ve altın mikrofonla tamamlandı.

Eşsiz görünüş, büyük boy ve altın bir güvercin broşu, örgülü bir topuz ve altın mikrofonla tamamlandı. Chromatica parçasını seslediren şarkıcının görünümü, sosyal medyada neredeyse anında Açlık Oyunları (The Hunger Games) serisiyle kıyaslanmasına yol açtı. Birçok kişi, filmlerde görülen kıyafetlerin Lady Gaga'ya ilham kaynağı olduğunu öne sürdü.

Bir Twitter kullanıcısı, "Lady Gaga'nın elbisesini Açlık Oyunları'ndaki başarısı için tebrik ederim" yorumunu yaptı. Bir diğeri, "Lady Gaga'nın bir miktar Açlık Oyunları sembolizmi sunması tam da bugün ihtiyacım olan şeydi" dedi. Başka Twitter bir kullanıcıysa, "Lady Gaga'dan devasa Açlık Oyunları enerjisi" diye yazdı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Büyük bedenlere ilham: Instagram'da takip etmeniz gereken 10 büyük beden model