John Wick dizi oluyor!

Keanu Reeves’li John Wick’in karanlık dünyası televizyona taşınıyor...

16 Haziran 2017, Cuma 16:42 Son Güncelleme:
A A
John Wick dizi oluyor!
Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı ve vizyonda olduğu süre boyunca büyük ilgi gören John Wick‘in televizyona taşınacağı kesinlik kazandı.

Üstelik bu projede Keanu Reeves de izleyici karşısına çıkabilir. John Wick’in maceralarının televizyona taşınabileceğine dair ilk haberler şubat ayında gün yüzüne çıkmıştı. Bu dönemde hikayenin günümüzde geçmeyeceği dile getirilmiş fakat konusunun ne olacağı açıklanmamıştı.

DİZİDEKİ SENARYO...

Serinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski son açıklamalarıyla birlikte dizi projesini ciddi olarak ele aldıklarını dile getirdi. Fakat senaryo bu sefer John Wick etrafında şekillenmeyecek. Aksine ilk iki filmde izlediğimiz olaylardan öncesi anlatılacak. Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı ve vizyonda olduğu süre boyunca büyük ilgi gören John Wick‘in televizyona taşınacağı kesinlik kazandı. Üstelik bu projede Keanu Reeves de izleyici karşısına çıkabilir.

John Wick’in maceralarının televizyona taşınabileceğine dair ilk haberler şubat ayında gün yüzüne çıkmıştı. Bu dönemde hikayenin günümüzde geçmeyeceği dile getirilmiş fakat konusunun ne olacağı açıklanmamıştı. Serinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski son açıklamalarıyla birlikte dizi projesini ciddi olarak ele aldıklarını dile getirdi. Fakat senaryo bu sefer John Wick etrafında şekillenmeyecek. Aksine ilk iki filmde izlediğimiz olaylardan öncesi anlatılacak.  

Sıradaki haber yükleniyor...