Jose Sosa'dan açıklama! Beşiktaş'tan ayrılıyor...

Jose Sosa'dan açıklama! Beşiktaş'tan ayrılıyor...

Beşiktaşlı Jose Sosa, kişisel Twitter hesabından, Türkiye'de yaşanan terör saldırıları sonrası kulüpten ayrılma kararı aldığını açıkladı

12 Temmuz 2016, Salı 07:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş'ta "Gidecek mi, kalacak mı?" tartışmalarının odağındaki isim Jose Sosa'dan açıklama geldi!

Arjantinli futbolcu kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Türkiye'de yaşanan terör saldırıları nedeniyle ailesiyle birlikte İstanbul'dan ayrılma kararı aldıklarını söyledi. 

Jose Sosa'nın sosyal medya hesabından yayımladığı açıklama şu şekilde:

"Yaşadığım transfer durumu ile ilgili açıklama yapmak istedim. Bu açıklama ilk ve son olacak.

Beşiktaş Kulübünden ayrılma kararı aldım çünkü yaşadığım bazı ailesel problemler var. Sorun şu ki eşim İstanbul'da ve Türkiye'de yaşamaktan korkuyor. Ben de eşimin endişelerini anlıyorum ve kızlarım için endişeleniyorum.

İstanbul'da yaşanan son terör saldırısı bize çok yakındı, çünkü menajerim sadece 2 saat fark ile o saldırıdan kurtuldu. Bu son saldırıdan sonra ben ve ailem İstanbul'dan ayrılma kararı aldık. 2 kızım var ve onları korumam gerekiyor. Önceliğim her zaman ailem, futbol ikinci sırada.

Beşiktaş ile yaşadığım sıkıntı maddi konular yada sözleşmem ile ilgili değil.  Ayrılmak istiyorum çünkü en iyi seçenek bu. Kulüpteki herkes ile bu durumu konuştum ve bana yardımda bulunmalarını istedim. Ayrıca ailemden uzak olduğum yerde futbolda oynayamam. Ben Beşiktaş'tan bana ve aileme yardım edilmesini ve bu problemin giderilmesini istiyorum.

Beşiktaş'ta çok olağanüstü 2 yıl geçirdim ama yaşadığım bu problemden dolayı ayrılık kararı aldım.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demba Ba ayrılığın ardından ilk kez konuştu