Justin Bieber-Hailey Baldwin düğünü için nefesler tutuldu

Geçen yıl basit bir belediye nikahıyla evlenen Justin ve Hailey Bieber bir yıl sonra büyük bir düğün yapıyorlar. Bugün gerçekleşecek düğün öncesi son hazırlıklar yapılırken gelin biz de bu düğüne uzanan sürece bir göz atalım...

30 Eylül 2019, Pazartesi 10:22 Son Güncelleme:
A A

Dünya nefesini tuttu yılın düğününü bekliyor. Damat Justin Bieber da birkaç gün önce herkesin merakını daha da artıracak bu fotoğrafı paylaşmış ve 'Her şey böyle başlamıştı' demişti.

Bugün büyük bir düğünle -ikinci kez- evlenecek olan Justin ve Hailey Bieber çifti 10 yıl önceki tanışmalarını dünyayla paylaştılar. Hailey Baldwin o zamanlar hayranı olduğu akranı Justin'le çok tanışmak istemiş, aktör babası Stephen Balwin sayesinde bu hayalini gerçekleştirmişti.

İkisi deşöhret içinde büyüyen bu iki çocuk yıllar sonra birbirlerine aşık oldular ve evlendiler.

Şu anda her yerde, herkesin gözünün önünde aşklarını dolu dizgin yaşayan Bieber çiftinin ilişkisinin üzerinde hep bir gölge dolaştı...

Justin Bieber'ın büyük aşkı, kendisi gibi bir çocuk yıldız ve şarkıcı olan Selena Gomez'le bir dargın bir barışık ilişkisi magazin gündeminden hiç düşmedi.

Hatta Hailey Justin'n hayatına bir sevgili olarak girdikten sonra bile tekrar bir araya gelip birlikte görüntülendiler.

Yukarıdaki bulanık fotoğraflar çekildikten hemen sonra arabasına binip yüzünü kapatarak gazetecilerden kaçan Selena Gomez sık sık Justin'den bahsediyor, Justin de büyük aşkı Selena'yı unutmakta ne kadar zorlandığını hiç saklamıyordu.

Sonuçta tüm bu eski aşklar ve kaçamaklar unutuldu, Justin ve Hailey birlikte olduklarını dünyaya ilan ettikten sonra belediyede nikah kıydırarak gizlice evlendiler.

Nikahtan sonraki bu bir yıllık süreçte ikilinin verdiği fotoğraflar ve demeçler didik didik edildi, aslında mutlu olmadıkları, bir süre sonra ayrılacakları iddia edildi.

Ama büyük gün geldi çattı! Tüm zorlukları aşan Bieber çifti bugün masal gibi bir düğünle tekrar evlenecekler.

Hailey Bieber fotoğrafta düğünün gerçekleşeceği mekana doğur yola çıkmadan hemen önce görünüyor.

Düğünün ünlü davetlileri de bir yandan özel uçaklarla olay yerine bir bir geliyor. Fotoğraftaki kişi elinde yastığıyla özel uçaktan inen Kendall Jenner. Jenner, Hailey'nin en yakın arkadaşı.

Düğünün bir diğer ünlü konuğu şarkıcı Katy Perry de uçakla gelen konuklardan biri.

Bu muhteşem mekanda saatler sonra gerçekleşecek yılın düğününün maliyeti ise sır gibi saklanıyor. Ancak sadece konukların kah uçaklar kah da özel teknelerle mekana taşındığı düşünülürse bile maliyetin milyonları bulacağını söylemek zor değil...

Sıradaki haber yükleniyor...