Kabotaj Bayramı’nda kadınların yer kavgası

Düzce Akçakoca'da 1 Temmuz Kabotaj Bayramı etkinliklerinde yarışları daha iyi bir noktadan izlemek isteyen 2 kadın saç saça, baş başa birbirine girdi

01 Temmuz 2017, Cumartesi 14:57
A A
Kabotaj Bayramı’nda kadınların yer kavgası
Akçakoca Barınağı’nda yapılan etkinlikleri Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de izledi.

Konuşmamalar ve halk oyunları gösterileri ardından 100 metre kızlar, 200 metre erkekler yüzme yarışları, kürek çekme yarışması, ördek yakalama, yağlı direkte bayrak kapma ve halat çekme yarışı yapıldı.
 

BİR ANDA YER KAVGASINA TUTUŞTULAR


Halat çekme yarışı sırasında, izleyiciler arasındaki iki kadın yer tartışmasına başladı. Yarışmayı daha iyi bir noktadan izlemek isteyen kadınların tartışması kısa sürede kavgaya döndü. İki kadının yakınlarının da dahil olmasıyla kavga büyüdü. Saç saça baş başa birbirine giren kadınlara polis müdahale etti. Kavga, polisin müdahalesiyle ayrıldı.


BAYGINLIK GEÇİRDİLER


Kavgayı başlatan iki kadın baygınlık geçirdi. 112 Acil ekipleri, kadınlara müdahale etti. Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle kendine gelen kadınlar, alandan uzaklaştırıldı. Yarışlarda dereceye girenlere para ödülleri verildi.
Sıradaki haber yükleniyor...