Kadın-erkek ilişkilerine odaklanan 10 dizi

Kadın erkek ilişkilerini anlatan yapımlar her zaman ilgi çekici olmuştur. İlişkilere odaklı bu diziler, bize aşk üzerine daha fazla kafa yorma şansı sunar. İlişkileri anlatan filmlere bu kadar şans vermişken, sezon sezon ilişkileri anlatan dizileri izlemek de çok keyifli. İşte kadın-erkek ilişkilerine odaklanan 10 dizi!

06 Ağustos 2020, Perşembe 17:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Élite

Élite

Netflix yapımı Élite, İspanya'daki özel bir orta okulda okuyan gençlerin ilişkilerini anlatıyor. Aşk ve gizemli olaylarla zenginleşen hikâye, gençlik dizisi arayışında olanlar için güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip güzel bir seçenek.

The O.C.

The O.C.

The OC, en tehlikeli semtlerin birinden çıkıp kendini sosyetik California, Orange County’de bulan Ryan’ın Melissa'ya olan aşkını ve yeni dostları ile yaşadığı maceraları konu alıyor. Dizinin Medcezir adıyla Türkiye uyarlaması da yapılmış, başrollerini Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy paylaşmıştı.

Love

Love

Love iyi bir çocuk olan Gus (Rust) ve şımarık Mickey’in (Gillian Jacobs) yakınlık, bağlılık, sevgi ve kaçınmayı umdukları benzer diğer konularda neşe ve üzüntülerini işliyor. Love modern ilişkiler üzerine cesur, rahatsız edici derecede dürüst ve aynı zamanda neşeli bir yapım. Dizinin yaratıcılığını, yapımcılığını ve senaristliğini Judd Apatow üstleniyor.

Californication

Californication

Yetenekli bi yazar olan Hank Moody, yazar tıkanıklığı yaşadığı dönemde özel hayatında da çalkantılı günler yaşamaktadır. Hoş Hank'in her günü çalkantılıdır ya neyse.. Ergenlik çağındaki kızı Becca ve kızının annesi Karen ile yaşamak istemesine rağmen, doğru dürüst bir yaşam tarzı olmamasından dolayı bunu da başaramamaktadır. Sonunda Karen, bir başkasıyla evlenmeye karar verir..


Easy

Easy


Joe Swanberg tarafından oluşturulan ve komedi antolojisi olan 'Easy' bir grup insanın hayatını konu ediyor. Şikago’da yaşayan insanların günümüz aşk, cinsellik, teknoloji ve kültür kavramlarını sorgulayışları anlatılıyor.


Outlander

Outlander

1945 yılında yaşayan, evli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall; gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve romantik bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’ye bir şeyler hissetmeye başlayacak ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalacaktır.

 You Me Her

You Me Her

Dizide, evli bir çiftin başka bir kadınla "polyamory" ilişki yaşaması izleyiciye aktarırken, bu durumu komedi unsurlarıyla mükemmel şekilde işliyor. Dizinin konusunu biraz daha açmak gerekirse, dizide evli olan ve eşini çok seven aynı zamanda başka birinden de hoşlanan kahramanımızın hikayeleri anlatılmaktadır.


Crash Landing You

Crash Landing You

Zengin ve Güney Koreli kadın Yoon Se Ri, yaşadığı bir yamaç paraşütü kazası sonrasında Kuzey Kore’ye inmek zorunda kaldır. Hayatı büyük tehlikede olan Yoon’un saklanmasına burada bir asker yardım etmeye başlar. Bu ikilinin birbirine aşık olması çok uzun sürmeyecektir ancak iki ülkenin düşmanlığı göz önüne alındığında ise işleri hiç kolay olmayacaktır.

Back with the Ex

Back with the Ex

Dört bekar, ya eski sevgilileriyle aşklarını yeniden yaşayacak ya da geçmişlerini sonsuza dek arkalarında bırakacak. 2018 yılının en başarılı aşk dizilerinden bir tanesi olan Back with the EX, izlerken hiç sıkılmayacağınız bir yapım.

She's Gotta Have It

She's Gotta Have It

İyi niyetli ve oldukça kibar bir yapıya sahip olan Greer Childs isimli takıntıları olan bir model ve henüz yeteri derecede olgunlaşmamış, motor ağızlı Mars Blackmon… Nola'ya aşık olan bu üç adam onu cezbetmek için herşeyi yapsa da özgürlüğüne düşkün olan Nola hepsini reddeder. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Regl döneminde sevgiliye nasıl davranmalı?