'Kadınla tokalaşmak ateş tutmaktan korkunç' diyen rektörün halay görüntüsü ortaya çıktı

'Kadınla tokalaşmak ateş tutmaktan korkunç' diyen rektörün halay görüntüsü ortaya çıktı

"Bir kadınla tokalaşmak, ateş tutmaktan daha korkunç" dediği tweet ile tepki çeken Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü'nün bir düğünde kadınlarla halay çektiği görüntüler ortaya çıktı

19 Ekim 2017, Perşembe 15:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Rektör Mustafa Talha Gönüllü'nün çeşitli vesilelerle kadınlarla tokalaşırken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Sosyal medyada bu konuyla ilgili "Ya-na-cak-sın" esprileri dönmüş, en sert tepki ise AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'den gelmişti.


"SEN MÜFTÜ MÜSÜN ŞEYHÜLİSLAM MI?"


Rektör Prof. Gönüllü'nün istifa etmesi, istifa etmemesi halinde YÖK'ün gereğini yapması gerektiğini ifade eden Mehmet Metiner şunları söylemişti: "Kendisi ile beraber göreve gelenlerin bir çoğu FETÖ suçlaması ile cezaevindedir. Bu son çıkışı ile birlikte üniversite rektörüne yakışmayacak tavır içerisinde olduğu görüldü. Üniversitesini yöneteceğine, kadınlarla el tokalaşılmasını dini açıdan helal veya haram olarak değerlendiriyor. Sen rektör müsün müftü müsün şeyhülislam mısın? Senin görev alanına giriyor mu bu konu? Sen görevini yap."

REKTÖRÜN OLAY PAYLAŞIMI;


 

MEHMET METİNER: HEPSİ HARAM MI İŞLİYOR?


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın sürekli birileri ile tokalaştığını, Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın da zaman zaman yabancı heyetlerdeki kişilerle tokalaştığına işaret eden Mehmet Metiner, şöyle devam etti: "Hepsi haram mı işliyor? Teşkilatlarımızda kadınlarımız, erkeklerimiz, gençlerimiz bir arada gece yarılarına kadar siyasi faaliyet yürütüyorlar. Hepsi günah mı haram mı işliyor?"

İŞTE O HALAY GÖRÜNTÜLERİ;
Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü'den olay paylaşım

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Güvenlik güçlerine mesaj yolladılar