'Kadınlardan hoşlandığımı anneme 14 yaşımda söyledim'

Attığı her adım olay olan Miley Cyrus, bu kez de Paper dergisine verdiği pozlarla konuşuluyor. 22 yaşındaki Cyrus, derginin kapağında evinde beslediği Bubba Sue adlı domuzuyla birlikte yer alıyor.

10 Haziran 2015, Çarşamba 10:15
A A

"Son dönemin en "olaylı" ünlülerinden biri olan Miley Cyrus, dergiye hayatıyla ilgili açıklamalarda da bulundu.

Attığı her adım olay olan Miley Cyrus,bu kez de Paper dergisine verdiği pozlarla konuşuluyor. 22 yaşındaki Cyrus, derginin kapağında evinde beslediği Bubba Sue adlı domuzuyla birlikte yer alıyor.

Cyrus, kendi cinselliği ile ilgili en önemli ayrıntıyı henüz 14 yaşındayken keşfettiğini ve bunu annesine söylediğini itiraf etti.

"Cyrus "O yaştayken anneme kadınlardan da etkilendiğimi, biseksüel olduğumu itiraf ettim" dedi.

"Miley Cyrus annesine durumunu nasıl anlattığını da şöyle dile getirdi: "Anneme kadınlardan farklı bir şekilde hoşlandığımı söyledim. O da bana "ne demek istediğim" sordu. Anneme kadınlardan tıpkı erkeklerden hoşlandığım gibi hoşlandığımı söyledim."

Miley Cyrus annesi için bu durumu anlayabilmenin pek de kolay olmadığını sözlerine ekledi.

"Bugüne kadar Liam Hemsworth ile nişanlanıp ayrılan Nick Jonas ve Patrick Schwarzenegger ile yaşadığı ilişkilerle de gündeme gelen Miley Cyrus kadınlarla da aşk yaşadığını söyledi. Genç şarkıcı "Ama insanlar bu ilişkilerimle hiç ilgilenmedi. Ben de bunları gün yüzüne çıkarmadım" diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.