Kadınların cazibesini artıran estetik operasyonlar

Bazı estetik operasyonlar kadınların cazibesinin artmasını sağlar. Kadınlar kendilerini daha güzel, daha öz güvenli ve daha iyi hissetmek ister. Peki, buna katkıda bulunan belli başlı estetik operasyonlar hangileridir? Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor...

17 Temmuz 2018, Salı 10:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar
YUVARLAK KALÇALAR

YUVARLAK KALÇALAR

Kalça ve popo estetiği de aynı şekilde genç ve cazibeli görünümün en önemli göstergelerinden biridir. Liposuction yöntemi ve dolgu enjeksiyonları ile popoyu yeniden şekillendirmek mümkün. Yuvarlak ve dolgun kalçalar bütün kadınların kendilerini en cazibeli hissetmesini sağlayan özelliktir. 

DOLGUN DUDAKLAR

DOLGUN DUDAKLAR

Dolgun ve şekilli dudaklar ise gençliğin, sağlığın ve cazibenin en vazgeçilmez ögeleri arasındadır. Dolgun ve konturu belirgin dudaklar gençliğin en büyük göstergesi durumundadır. Güzel bir gülümsemenin olmazsa olmazıdır. Yüzün en çekici ögesidir. Hyalüronik asit dolgu enjeksiyonu ile dudak dolgunlaştırma operasyonu en yaygın kullanılan yöntemdir. 

DOLGUN GÖĞÜSLER

DOLGUN GÖĞÜSLER

Dolgun göğüsler ise bir kadının kendini en cazibeli hissettiği uzuvlarıdır. Küçük göğüslü ya da aşırı büyük göğüsler kadınların mutsuz olmasına yol açar. Güzel göğüslere sahip olmanın ise hem cerrahi hem de cerrahi olmayan teknikleri vardır. Meme implantı ya da dolgu enjeksiyonu teknikleri ile kadınlar hayal ettikleri güzellikte göğüslere sahip olabilir ve kendilerini çok daha cazibeli hissedebilirler. 

GÜR VE CANLI SAÇLAR

GÜR VE CANLI SAÇLAR

Son olarak saç güzelliği de kadınlar için hayati derecede önem taşır. Saç dökülmesi ya da seyrekliği sorunu yaşayan kadınlar için saç ekim teknikleri ile saçlarını daha gür hale getirebilirler. Özellikle tıraşsız saç ekim teknikleri ile kafa derisinin arka bölgesinden alınan sağlıklı saç kökleri seyrelmenin olduğu ön ve üst kısımlara ekilebilir. Ortalama 4 ay içinde uzamaya başlayan saçlar ile sağlıklı ve güzel saçlara sahip olunabilir. Var olan saçların dökülmesini önlemek için de PRP ve mezoterapi gibi tedavi seçeneklerinden destek alınabilir. Estetik cerrahi her geçen gün sunduğu imkanlarla gençlik ve güzellik için yeni teknikler geliştirmeye devam ediyor. Siz de kendinize en uygun tekniği seçerek estetik problemlerinizden kurtulabilir daha güzel ve daha cazibeli bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cilt için en iyi besinler