Kadir Çelik “Benden görüntüleri istediler“

Kadir Çelik “Benden görüntüleri istediler“

08 Eylül 2009, Salı 15:37
A A
Kadir Çelik “Benden görüntüleri istediler“

Asayiş Şube Müdürlüğüne gelen Objektif programının yapımcısı Kadir Çelik bürosunun basıldığı yönündeki haberlerin doğru olmadığını belirterek
” Benim büromun basıldığını ve tüm kasetlere el konduğu haberini yaptılar. Bunu duyan eşim kalp rahatsızlığı geçirdi. Böyle bir şey yok. Bu yalan. Benden görüntüleri istediler. Ben de hazırlatıp vereceğim.” dedi.
Gaziantepli yerel gazeteci Cemil Baran’ın gözaltına alınmasının ardından kendi aracıyla Asayiş Şube Müdürlüğüne gelen Objektif programının yapımcısı Kadir Çelik yaklaşık 2 saat içerde kaldıktan sonra yaptığı açıklamada ”Benimle ilgili Haber Türk kanalında yapılan haber şu. ’Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Cemil Baran’ın çektiği gizli görüntülerin bulunduğu Objektif programı şirketine baskın düzenledi. ’. Arkadaşlar böyle bir şey yok. Bunun yapan insanlar dünyanın en haysiyetsiz,insanlıktan zerre kadar nasip almamış insanlardır. Eşim bu haberi izliyor ve kalp krizi geçiriyor. Eğer o kadına bir şey olursa. O haberi yapanlardan hesabını sorarım.” dedi. Çok sinirli olduğu gözlenen Kadir Çelik ”Buraya gelmemizin nedeni. Cemil Baran’ın çektiği gizli kamera görüntüleridir. Asayiş’ten arkadaşlar bunları bizden istediler. Kasetleri hazırlatıyorum. Teslim ettikten sonra buradan ayrılacağız” dedi.

Ali AKSOYER/İSTANBUL, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.