'Kadir İnanır demirden ama içi pamuk'

'İzmir Çetesi'nin 'Mira'sı, genç oyuncu Selin Şekerci, Tempo dergisine konuştu. Şekerci başlarda biraz ürktüğü rol arkadaşı Kadir İnanır'ı 'demirden' diye tanımlıyor

02 Mayıs 2011, Pazartesi 15:49
A A
'Kadir İnanır demirden ama içi pamuk'

22 yaşındaki oyuncu, Tim Burton filmlerinin karakterlerine benzediği yorumuna karşılık, “İç dünyam biraz ‘Ölü Gelin’, biraz ‘Beter Böcek’. Tam buyum” diyor.

İzmirli oyuncu konservatuar sınavlarını kazanamadığını öğrenince şehri terk ettiğini anlatıyor. Israrcı teklifler sonunda kendini İstanbul’da bulmuş ama onun İstanbul’u şehrin bitmeyen karmaşasından uzakta.

Daha çok Moda’da, sakin bir yaşam sürüyor. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olan oyuncunun reklam filmleriyle başlayan kariyeri, ‘Kavak Yelleri’ndeki küçük rolün ardından ‘Melekler Korusun’da canlandırdığı Özgür karakteriyle devam etmişti.

"ÇENEM ÇOK DÜŞÜK"

Şekerci, Tempo’dan Bahar Dağlı’nın sorularını yanıtlarken, söz rol arkadaşı Kadir İnanır’a gelince ünlü oyuncudan önce biraz ürktüğünü, sonra alıştığını anlatıyor:

“Çenem çok düşük olduğu için Kadir İnanır’la çalışamayacağımı ve hatta dizi hayatımın bitebileceğini düşündüm. Ama şu anda sette en iyi anlaştığım kişi, diyebilirim. Demirden ama içi pamuk gibi. Gerçekten haklıysa sesini yükseltir.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...