Kahvaltı kabus oldu, iftiralar Olcay Şahan’ı çıldırttı!

Olcay Şahan, oda arkadaşı Yusuf Yazıcı ve Beşiktaşlı arkadaşlarıyla birlikte kahvaltı masasına oturunca, ‘Beşiktaş’a ayartıyor’ iftiraları atıldı. Morali çok bozulan tecrübeli yıldızı hocası teselli etti.

19 Nisan 2017, Çarşamba 11:06
A A
 Kahvaltı kabus oldu, iftiralar Olcay Şahan’ı çıldırttı!
Ara transferde Trabzonspor’a gelen ve takıma müthiş bir katkı veren Olcay Şahan, bir anda ‘Kahramanlıktan’, ‘Ajan’ pozisyonuna düşürüldü.

İzin gününü fırsat bilip, oda arkadaşı Yusuf Yazıcı’yı da yanına alarak İstanbul’a giden ve buluştuğu Beşiktaşlı arkadaşlarıyla kahvaltı yapan Olcay Şahan’ın görüntülerine ‘akla hayale sığmayacak’ yorumlar yapıldı. Yerel basında yer alan haberlerde, Beşiktaş ajanı gibi sunulan tecrübeli oyuncu için, ‘Yusuf Yazıcı’yı Beşiktaş’a gitmesi için ayartıyor. İçimizdeki hain’ iftirası atıldı.
 

CANIMIZI DİŞİMİZE TAKTIK!


Bu yazılanlar Olcay Şahan’ı çıldırttı. 2022’ye kadar sözleşmesi olan Yusuf Yazıcı için ayrı, kendisi için ayrı üzülen Olcay, ‘Ben Trabzonspor için canımı dişime taktım, çalışıyorum. Biz eşimizle, dostumuzla görüşemeyecek miyiz? Bu nasıl bir zihniyet?’ diye isyan etti. Teknik direktör Ersun Yanal da dünkü idmandan önce Olcay Şahan’la özel bir görüşme yapıp, oyuncuyu sakinleştirdi.Akşam

Sıradaki haber yükleniyor...