Kamala Harris'in üvey kızı Ella Emhoff New York Moda Haftası'nda

ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in üvey kızı Ella Emhoff, yemin töreninde giydiği kıyafet ile tasarımcıların dikkatini çekmişti. Örgü tasarımcısı ve üniversite öğrencisi olan Ella, keşfedilmesinin adından bir modellik ajansı ile anlaşma yaptı. İlk podyum deneyimini de New York Moda Haftası'nda gerçekleştirdi.

21 Şubat 2021, Pazar 10:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in üvey kızı  Ella Emhoff, New York Moda Haftası kapsamında podyuma çıkarak ilk profesyonel deneyimini yaşadı. Proenza Schoule markasının kıyafetleri giyen 21 yaşındaki Ella, aynı zamanda bir üniversite öğrencisi ve örgü tasarımcısı.

Podyumda markanın ceketlerini tanıtan Ella, moda haftasının en dikkat çeken ismiydi.

TÖRENDE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

TÖRENDE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Tasarımcılar Lazaro Hernandez ve Jack McCollough, Ella'nın yemin töreninde giydiği parlak taşlı ve beyaz yakalı ceket sayesinde onu keşfettiklerini söylüyor. Elbette sosyal medyanın da etkisi büyük. 

Marka, daha sonra dijital olarak gerçekleştirilen moda haftası için hemen Ella Emhoff ile görüştü.

3 FARKLITASARIM GİYDİ

3 FARKLITASARIM GİYDİ

Tasarımcılar tarafından fark edilen Emhoff, IMG Models ajansı ile anlaşma imzaladı.

Parrish Müzesi'nde gerçekleştirilen podyumda Emhoff, 3 farklı tasarım giydi. Emhoff podyumda yürürken gergin olduğunu söylüyor.

Önceki gece çok az uyumuştum. İlk kez podyumda yürüyordum, ilk kez profesyonel bir çevredeydim. Beklendi biraz yüksekti.

Örgü örmeyi sevdiğini söyleyen Emhoff'un en büyük hayali kendi örgü markasını kurmak.

Tasarımcılar, Ella'nın podyumda giymesi için gri, uzun ve omuzlarında tüyler olan bir kaban, deri bir ceket ve siyah bir takım seçmişti.

Ella ayrıca aynı markanın sıra dışı ayakkabılarını da giymişti.

Öte yandan, markanın podyumumda ünlü aktör Paul Walker'ın kızı Meadow Walker da yürüdü.


Tasarımcı Hernandez ise politikadan uzak açıklamasıyla, "Yeni dünyanın hoş bir temsilcisi. İçinde yaşadığımız dünyayı moda, sanat, zanaat filtreleriyle biliriz. Ella da bunun iyi bir temsilcisi" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (20 Şubat 2021)