Karantina yaklaşıyor: Ünlülerin evlerinden yaptıkları paylaşımlar

Korona virüsün neden olduğu pandemi tüm dünyada bir ikinci dalgayla yeniden yükselişe geçerken, kısıtlamalar da artıyor. Tüm dünya yeni bir karantinaya girecek gibi duruyor. Bu dönemde evde ekmek yapmalar, hobi edinmeler ve tabii ki ünlülerin "Evde kalın" çağrıları artacak. Bizce şimdiden başladılar. İşte sosyal medyada evlerinden paylaşım yapan ünlüler!

26 Kasım 2020, Perşembe 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kardashians kardeşlerin en küçüğü, genç anne Kylie Jenner, 3 yaşındaki kızı Stormi'yi mutfak tezgahında fotoğrafladı, 'Koca kız' notounu düştü. Kelebek şeklinde bir kitapla oynayan Stormi, büyüdükçe güzelleşiyor.

Stormi'nin nasıl büyüdüğüne bir bakın!

 Camila Cabello

Camila Cabello

Küba Amerika asıllı şarkıcı Camila Cabello, sevgilisi Shawn Mendes ile sahiplendikleri Tarzan isimli köpekleriyle bir ayna selfie'si paylaştı. Cabello bu tatlı fotoğrafa 'Miniğim' notunu düştü. 

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Oscarlı oyuncu Reese Witherspoon ailenin yeni üyesi Minnie isimli köpeği bu sevimli footğrafla tanıttı. 

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Efsane Friens dizisinin yıldızı Jennifer Aniston'ın ev hallerine aslında diziden dolayı alışığız. Ama Emmy Ödülleri gecesinin düzenlediği gün payalaştığı bu maskeli fotoğrafı bir başka sevimli. 


 Hilary Duff

Hilary Duff

Hamile aktris Hilary Duff, ABD Başkanlık Seçimleri sırasında yaşadığı stresi abur cubur yiyerek aşmaya çalıştı. Stresten yediğini belirten Duff, 'Ne yersen o'sun' sloganını not düşmeden etmedi. 

Mark Ruffalo

Mark Ruffalo

Avengers'ın yıldızı Mark Ruffalo, 53'üncü yaş gününü bu fotoğrafla duyurarak doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

"Yeni olması dışında hiçbir neden olmaksızın evde etekleyim" diyen Gwyneth Paltrow, kendi markası Goop'un yeni koleksiyonundan bu eteği paylaştı. 

Kate Hudson

Kate Hudson

3 çocuk annesi Kate Hudson evde çocuklarla yaşamın ne kadar zor ama aynı anda eğlenceli olabileceğini bu ayna selfie'siyle kanıtladı. 


Justin Bieber ve Hailey Baldwin

Justin Bieber ve Hailey Baldwin

Hailey Baldwin, arka bahçelerinde çekilen bu fotoğrafını "Ayda bir yaptığımız pizza gecesinden" notuyla paylaştı. 

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez

Jennifer Lopez beyzbol efsanesi nişanlısı Alex Rodriguez köpük banyosunda 'yakalanmış'. Pencereden yansıyan şu surat ifadesine bir bakın.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Akasya Asıltürkmen: Bilsem hayatta yaptırmazdım