Kardeşlerim'in Asiye'si, Su Burcu Yazgı Coşkun: Daha çok küçüğüm ve önümde kocaman bir yol var

'Kardeşlerim' dizisinin en dikkat çeken oyuncularından olan Su Burcu Yazgı Coşkun, projeye nasıl dahil olduğunu ve aldığı övgü dolu tepkileri anlattı.

09 Mart 2021, Salı 14:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Senaryoyu okuduğunda samimi ve çok sıcak olmasının kendisini çok etkilediğini belirten Su Burcu Yazgı Coşkun, dizinin başarısını da buna bağlıyor.

İşte Su Burcu Yazgı Coşkun'un açıklamalarından satır başları:

4 kardeşin hayatta kalma mücadelesini anlatan bir dizinin başlayacağını öğrendim ve Asiye karakterini okudum. Görüşmelere gittim. Senaryonun sıcaklığı hoşuma gitti ve Asiye karakteri hakkında derin düşündüm. Sonrasında da ona çok ısındım.

Asiye karakterinin küçük yaşta üstüne çok sorumluluk biniyor. Her şeye rağmen güçlü duruşu ve başına gelenlere rağmen karakterinden ödün vermemesi beni ona çekti. Seyircinin Kardeşlerim'in iç burkan ama bir o kadar da sıcak öyküsünü beğeni ile takip edeceklerini düşünüyorum.

2004 doğumlu olan oyuncu mesleğe 5 yaşında başladığını ileride çok daha büyük rollerde oynamak istediğini belirterek şöyle konuştu:

İlk oyunculuk deneyimimi 5-6 yaşımda yaptım. O zamandan beri bu sektöre çok ilgiliydim ve devam etmek istedim. Ama ilerlemek için çok çalışmak gerekiyor. Bu yüzden, daha iyi olabilmek için eğitimler aldım. Hâlâ çok çalışıyorum ve öğrenme isteğimi hiçbir zaman kaybetmeyeceğim. Daha çok küçüğüm ve önümde kocaman bir yol var.

Genç yıldızın gelen tepkiler ile ilgili yorumu ise şöyle:

Bana gelen tepkiler, insanların yorumları çok hoşuma gidiyor. Genelde işlerimle konuşuluyorum. Gelecekte oyunculuğumdaki başarılarımla anılmak istiyorum.

İşime çok bağlıyım ve asla bırakma gibi planlarım yok. Oyunculukla büyük başarılara imza atmak istiyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Damla Ersubaşı imaj değiştirdi, yeni projesini açıkladı