'Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?' dedi Hülya Avşar hastanelik etti

Hülya Avşar, 'Hale Ilgaz' karakterine hayat verdiği 'Masumiyet' dizisinde, senaryo gereği rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu'na tokat attı. Tokatın dozunu ayarlayamayan Avşar, Postoğlu'nun çenesini çıkardı. Ertuğrul Postoğlu, sahnenin gerçekçi olması için “Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?” diyerek Hülya Avşar’ı kendisinin hırslandırdığını söyledi.

29 Nisan 2021, Perşembe 10:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hülya Avşar ile Ertuğrul Postoğlu'nun rol aldığı dizisinin yeni bölüm çekimlerine Fenerbahçe-Beşiktaş rekabeti damgasını vurdu.

'Hale Ilgaz'ı canlandıran Avşar'ın senaryo gereği eşi 'İsmail Ilgaz'ı oynayan Ertuğrul Postoğlu'na tokat atması gerekiyordu.

Hürriyet'in haberine göre; Postoğlu, sahnenin gerçekçi olması için Avşar'a "Daha hızlı ve sert vur" dedi. Avşar'ın çekindiğini gören Postoğlu, sanatçıyı hırslandırmak için "Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?" diye sordu.

Bunun üzerine sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Hülya Avşar öyle bir tokat attı ki, Postoğlu'nun çene kemiği çıktı. Çekim sonrası "Çenemi kapatamıyorum" diyen Ertuğrul Postoğlu, Hülya Avşar'ın bir yakınının hastanesine götürüldü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kuruluş Osman'a iki oyuncu veda etti