Kaş rengini açmak için 3 yöntem

Kaşların yüz ifadesi için ne kadar önemli olduğunu öğrendik. Evet, şekil çok önemli ama kaşların rengi de bir o kadar önemli. Çünkü sizin hakkınızda pek çok ipucu veriyor. Yazı nasıl geçirdiniz, genleriniz, ne sıklıkta alıyorsunuz pek çok sorunun cevabı kaşlarınızın renginde gizli. Özellikle saçlarımızı boyadıktan sonra kaşlarımızın rengi, deyim yerindeyse başımıza bela olur. Kaş boyamak her ne kadar zor görünse de en az saç boyama kadar zordur. Kaş rengi nasıl açılır anlattık.

05 Şubat 2021, Cuma 17:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Kaş boyaları ile

1. Kaş boyaları ile

Kaş boyaları, saç boyalarına göre daha risksizdir. Kaş rengini açmak için kaş boyası kullanmak en ideal sonucu yaratır. Kaş boyama teknikleri arasında en kalıcı çözümü kaş boyaları sağlar. Kaş boyaları aynı zamanda kirpikler için de kullanılabilir. Kirpik rengini de açmak istiyorsanız temiz bir maskara fırçası ile kirpiklerinizi de boyayabilirsiniz.


  2. Saç açıcıları ile

2. Saç açıcıları ile

Kaş rengini kalıcı olarak açmak için saç açıcıları da kullanabilirsiniz. Saç açıcılar kaşların direkt etki ettiği için hızlı bir değişim olacaktır. Bu nedenle saç açıcısını kaşlarınızda kısa bir süre tutmalısınız. Kaş renginizi kırmak isterken kaşlarından olmayın.


 3. Saç boyaları ile

3. Saç boyaları ile

Saç boyası ile kaş boyamak en yaygın yapılan kaş boyama işlemlerinden biridir. Saç boyaları daha kalın telli olan saçlar için üretildiği için kaşlarda çok hızlı bir etki gösterir. Bu nedenle kaşlarınızı saç boyası ile boyarken dikkat etmeli ve sürekli kaş renginizi kontrol etmelisiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Maşanın daha kalıcı olması için ne yapmalı?