Kate Middleton Prenses Diana’yı hatırlattı

Prens Harry, Prens William ve eşi Kate Middleton, 2. Elizabeth’in 70. Evlilik yıldönümü etkinliğine katıldı. Etkinlikte ise herkesin gözü Kate Middleton’un inci kolyesindeydi. Bakın bu kolyeyi nereden hatırlıyoruz…  

21 Kasım 2017, Salı 10:19 Son Güncelleme:
A A

Üçüncü çocuğuna hamile olan Cambridge Düşesi eşi Prens William ile Windsor Şatosu’nda düzenlenen Kraliçe’nin 70. evlilik yıldönümü için verilen yemeğe katıldı.

İngiltere Kraliçesi ve eşi Philip Mountbatten’in onuruna düzenlenen etkinliğe Cambridge Düşesi ve eşinin yanı sıra, pek çok İngiliz asilzadesi ve Prens Harry de katıldı. Prens Harry’nin kız arkadaşı oyuncu Meghan Markle davette görülmedi.    

35 yaşındaki Prenses, etkinliğe katılırken birkaç hafta önce düzenlenen bir galada giydiği Diane Von Furstanberg imzalı ve yaklaşık 4 bin lira değerindeki siyah dantel elbiseyi tercih etti.  

Kraliçeye ait olduğu belirtilen 4 sıra inci kolye ile ilk defa görüntülenen Middleton, kraliyet mücevherini inci küpelerle tamamladı.  

?Aynı kolyeyi, Prenses Diana 1982’de Hampton Court Sarayı’nda düzenlenen bir davette takmıştı.  

Prenses Diana'dan sonra inci sıralı kolyeyi, kolyenin sahibi Kraliçe Elizabeth takmıştı. Kraliçe kolyeyi kendi kadar ünlü olan pırlanta tacı ile birlikte kombinlemişti.  (Fotoğraflar: Getty Images Türkiye)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sağlıklı bir ilişkide olduğunu gösteren 9 kanıt