Kate Middleton ve Prens William neden el ele tutuşamıyor

Çok seviyor ama elini bile tutamıyor

22 Şubat 2017, Çarşamba 11:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Birbirlerine hala aşık oldukları bakışlarından bile belli ama aileleri ve çok yakınları dışında kimse onları el ele tutuşurken bile görmedi. Peki neden biliyor musunuz?

İngiliz kraliyet ailesinin en gözde üyelerinden Prens William ve Kate Middleton; bir ayrılıkla sekteye uğrayan uzun bir flört sürecinden sonra evlendiler. Şimdi onlar iki çocuklu mutlu bir aile.

Birbirlerine bakışları bile onların ne kadar aşık olduğunu gözler önüne seriyor. Ama bırakın resmi görevlerini özel hayatlarında kameralara yakalandıkları zaman bile onları el ele tutuşurken göre olmadı.

Oysa Prens William'ın kardeşi Prens Harry, kısa bir süredir flört ettiği Meghan Markle ile el ele tutuşurken objektiflere yakalandı.

Etiket uzmanları Prens William ve Kate Middleton'ın halk içinde neden el ele tutuşmadıklarını çeşitli teorilerle açıklıyor.

Bunlardan en çok kabul görenine göre Prens William ile Kate Middleton, resmi görevlerinin gölgede kalmaması için yani kendileri daha fazla ön plana çıkmamak için toplum karşısında el ele tutuşmamayı tercih ediyorlar.

Bir başka etiket uzmanına göre de Kraliyet ailesi üyelerinin toplum içinde el ele tutuşmalarını engelleyen bir kural yok. Ama Prens William ve Kate Middleton, resmi gezilerde kendilerini "çalışma saatleri" içinde hissettikleri için el ele tutuşmuyorlar, normal bir evli çiftin davranacağı gibi davranmıyorlar.

Prens William ve Kate Middleton, 2012 yılındaki Olimpiyat Oyunları sırasında İngiliz bisiklet takımının zaferini birbirlerine sarılarak kutlamışlardı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder