Katie Price: Yedi yaşında cinsel istismara uğradım

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'ye gelen ve iki bacağını kıran İngiliz model ve şarkıcı Katie Price, çocukken başına gelen cinsel istismar hakkında konuştu. 42 yaşındaki Price, yaşadığı korkunç olayı "Erken yaşta cinsel istismara uğradım. Yedi yaşındaydım ve parktaydım" dedi.

30 Mart 2021, Salı 11:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sık sık geçirdiği estetik operasyonları ile gündeme gelen Katie Price bu kez hayatının en trajik olayı hakkında konuştu. Annie Macmamus'un sunduğu Changes with Annie Mcmamus adlı yayına konuk olan 42 yaşındaki Katie Price, yaşadığı korkunç olayı "Erken yaşta cinsel istismara uğradım. Yedi yaşındaydım ve parktaydım" diye konuştu.

Price, küçük yaşta başına gelen ve travma yaratan bu olaydan ilk olarak 2004 yılında yayınlanan Being Jordan adlı kitabında dile getirmişti.

HEMŞİRE OLMAK İSTERKEN MODEL OLDU

HEMŞİRE OLMAK İSTERKEN MODEL OLDU

Katie Price yaşadığı bu olayın, daha sonraki yıllarda benimsediği provokatif giyim tarzına ve model olmaya yönelttiğini de itiraf etti. Price "Aslında hemşire olmak için eğitim alıyordum ama model olmak erkekleri hedef alan bir işti. Yani size bakabilirler ama dokunamazlar" diye bu konudaki görüşünü belirtti.

'BİR FOTOĞRAFÇI DA YARARLANMAYA ÇALIŞTI'

'BİR FOTOĞRAFÇI DA YARARLANMAYA ÇALIŞTI'

Katie Price, hayatında karşılaştığı tek tacizin bu olmadığını da belirtti. Price, daha sonra bir fotoğrafçının da kendisinden faydalanmaya kalkıştığını ileri sürdü. Price, bu fotoğrafçının adını vermedi ama kendisine takıntılı olduğunu ve daha sonra da cezaevine girdiğini belirtti.

Price henüz 12 yaşındayken tanıştığı fotoğrafçının küçük kızların uygun olmayan pozlarını çektiğini anlattı. O dönemde bunların ne anlama geldiğini bilmediğini ve çocukça bulduğunu anlatan Price, daha sonra olaya polisin karıştığını ve bu fotoğrafçının küçük kızları alkol ve uyuşturucu vererek taciz ettiğinin ortaya çıktığını anlattı.

Katie Price, söyleşide hayatında daima yolunda gitmeyen, sorun çıkaran tek ayrıntının erkekler olduğunu da ifade etti. Price söyleşide ünlü bir kişinin de kendisini taciz ettiğini belirterek kim olduğunu açıklamayacağını da ekledi.

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Bir süredir 32 yaşındaki Carl Woods ile birlikte olan Katie Price, altıncı bebeğine hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurmuştu.


BEŞ ÇOCUK ANNESİ

BEŞ ÇOCUK ANNESİ

Katie Price, bugüne kadar farklı ilişkileri ve evliliklerinden beş çocuk sahibi oldu. En büyük çocuğu Dwight Yorke ile evliliğinden dünyaya gelen 18 yaşındaki Harvey. Peter Andre ile evliliğinden 15 yaşında Junior ve 13 yaşında Princess adlı iki çocuğu var. Katie Price, eski eşi Kieran Hayler'dan da 7 yaşında Jett ve 6 yaşında Bunny adında iki oğlu bulunuyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Takipçilerinden Uraz Kaygılaroğlu'na: Fotoğrafı kim çekti?