Kelly Brook'tan olay itiraf: 'Balon gibi oldun' dedi!

Ünlü İngiliz model Kelly Brook'tan olay yaratan bir itiraf geldi...

31 Aralık 2018, Pazartesi 10:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiliz gazetesi The Mirror'a röportaj veren ünlü model Kelly Brook, son yıllar içerisinde hızla kilo aldığını, önce bu durumdan memnun olduğunu ancak sonra işlerin değiştiğini söyledi.

10 yıl içinde büyük değişim yaşadığını söyleyen 39 yaşındaki güzel, erkek arkadaşının kendisine "balon gibisin" dediğini itiraf etti.

Annesinin de kendisine "Artık yemek yemeyi bırak" dediğini açıklayan Brook, bu olayların kendisi için bir milat olduğunu söyledi.

44 bedenden 40 bedene düştüğünü dile getiren Brook, kilo verdikten sonra cinsel hayatının daha iyi olduğunu itiraf etti.

"Sokakta ya da televizyonda kilolu olmanın çok da önemi yok çünkü kilonuzu bol kıyafetler giyerek kapatabiliyorsunuz" diyen Brook, sözlerine şöyle devam etti:

"Her yıl adıma çıkan takvim için çekimler yapıyoruz. Ancak bu yıl, artık belki de takvim çıkarmayı bırakmalıyım diye düşündüm."

Takvim çekimlerinin 2018'in mart ayında gerçekleştiğini söyleyen Brook, "Hayatımdaki en kilolu halimdi" diye konuştu. 


Hayat tarzının değiştiğini, yaş aldığını ve eskiye nazaran daha çok yediğini itiraf eden Kelly Brook, 40 yaşındaki halinin 20 yaşındaki halinin iki katı olmasını istemediğini, bu nedenle de artık daha az yediğini söyledi. 

"Kilo verdiğiniz zaman kesinlikle daha çok sevişmek istiyorsunuz. Bu kendine güvenle ilgili bir durum" diye konuşan Brook, kilo kaybettikten sonra cinsel hayatının da daha iyiye gittiğini ima etti. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Dünya Sağlık Örgütü'den aşılama sürecinin yavaşlığı için 'kabul edilemez' açıklaması