Kenan Doğulu'dan boşanacağı konuşulan Beren Saat'ten yeni paylaşım

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle Kenan Doğulu ile boşanacağı konuşulan Beren Saat, yeni bir Instagram paylaşımı daha yaptı

Son Güncelleme:
A A

Beren Saat 26 Şubat'taki doğum gününde 2014'te hayatını kaybeden ilk büyük aşkı Efe Güray için Instagram'da şöyle yazmıştı:


''Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe'yle şarkımız 'Hero' çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olacak. Yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, umuyorum.''

Bu sözler Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun boşanacağı şeklinde yorumlanmıştı.

Beren Saat geçen gün de Instagram sayfasında Efe Güray ile fotoğrafını paylaşıp altın kalp işareti koydu.

Eski sevgilisiyle çekilmiş karelerini paylaşarak kafaları karıştırmaya devam eden Beren Saat, bu defa 'Anneler Günü'yle ilgili bir kare paylaştı.


Beren Saat, anne ve anneannesiyle çektiği bir selfie'yi Instagram hesabından ''Dünya değişiyor, ben de değişiyorum… Ne zaman, benimle kim kaldı acaba deyip, arkama baksam en öndeler'' notuyla paylaştı.

'SORUN YOK' DEMİŞTİ

'SORUN YOK' DEMİŞTİ

Geçen gün Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri Töreni'ne tek başına katılan Kenan Doğulu ise ''İşimizde gücümüzdeyiz, Beren de yeni dizisinin setinde. Aramızda sorun yok, keyfimiz yerinde. Ayrılık haberleri bizi ve çevremizi üzüyor. Boşanırsak bunu anons ederiz'' demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian'ın taşıyıcı anne yöntemi tartışma yaratıyor