Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal ve Arda Turan'ın nişanlı oldukları dönemde çıkan haberler ve çekilen fotoğraflarının internet ortamından silinmesi için avukatına talimat verdi

A A

Cingöz Recai filmi ile sinemada yüzü gülen Kenan İmirzalıoğlu, Fatih Sultan Mehmet'i canlandıracağı dizinin çekimlerine de devam ediyor.

Ancak geçen günlerde eşi Sinem Kobal ile Arda Turan'ın adının geçtiği haber, Kenan İmirzalıoğlu'nu kızdırdı.

Kenan İmirzalıoğlu, eski aşkla ilgili tüm haber ve yorumları internetten sildiriyor. 

EŞİNİN ÜZERİNE TİTRİYOR

EŞİNİN ÜZERİNE TİTRİYOR

Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal'ın bir dediğini iki etmiyor. Eşinin üzerine titreyen Kenan İmirzalıoğlu, geçen gün Sinem Kobal'ın yakın dostu Yasemin Özilhan'ın davetinde Aslıhan Doğan'la piştinin eşiğinden dönmesiyle ilgili yapılan haberler üzerine düğmeye bastı.

DAVETTE GERGİNLİK

DAVETTE GERGİNLİK

Sinem Kobal'ın, eski nişanlısı Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan ile karşılaşmamak için davete sonradan katıldığı ve gergin anlar yaşadığı iddia edilmişti.

Güzel oyuncunun çıkan haberlerin ardından isyan etmesiyle birlikte Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal'ın geçmişine sünger çekmek için devreye girdi.

AVUKATINA "SİLDİR" TALİMATI VERDİ

AVUKATINA "SİLDİR" TALİMATI VERDİ

Oyuncunun, Sinem Kobal ile Barcelonalı futbolcu Arda Turan'ın nişanlı oldukları dönemde çıkan haberler ve çekilen fotoğraflarının internet ortamından silinmesi için avukatına talimat verdiği öğrenildi.

BEDELİ 30 BİN LİRA

BEDELİ 30 BİN LİRA

Bu arada internet ortamından haberleri sildirmenin bedeli ise yaklaşık 30 bin TL civarında.

Ekşi Sözlük ve Twitter gibi sosyal medya platformlarından da ikili hakkında yapılan yorumların silinmesini isteyen Kenan İmirzalıoğlu eşini rencide edecek yorumların devam etmesi durumunda da yargıya başvuracak.

GÖZBEBEĞİMİZSİN"

GÖZBEBEĞİMİZSİN"

Geçmiş yıllarda bir TV programının canlı yayınında Arda Turan, Kenan İmirzalıoğlu'na 'Ağabey' derken Kenan İmirzalıoğlu ise "Arda biz de senin oyunculuğuna bayılıyoruz. Gözbebeğimizsin" diyordu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Instagram'da ünlüler (23-24 Ekim 2017)