Kenan İmirzalıoğlu ve Deniz Akkaya'nın 20 yıl önceki haline bakın!

Biri Türkiye'nin en başarılı oyuncularından diğeri bir dönemin podyumların aranan mankenlerinden...İkisi de bugünkü görüntülerinden çok farklı...İşte Deniz Akkaya ve Kenan İmirzalıoğlu’nun 1997 yılında Best Model of Turkey yarışmasında birinci oldukları döneme ait fotoğraflar…

28 Mart 2017, Salı 09:23
A A

Deniz Akkaya, 3 Ağustos 1977 İstanbul doğumlu. 1997 yılında Best Model of Turkey'de en iyi manken seçildikten sonra bu yönde çalışmalarını sürdürdü. Çeşitli dizilerde rol aldı.

Mankenliği bıraktı... Modelliğin yanı sıra oyunculuk ve sunuculukta yapıyor. Türkiye'nin en güzel kadınlarından ve 1 çocuk annesi. Kızının babası ise beraberlik yaşadığı Efe Önbilgin.

Bir dargın bir barışık olduğu Murat Varol ile anılıyor sık sık. Murat Varol iddilara göre Deniz Akkaya'yı aldatmıştı.

Deniz Akkaya'nın da estetikli olduğunu söylemeden geçmeyelim. 

18 Haziran 1974, Ankara doğumlu Kenan İmirzalıoğlu 1997 yılında Best Model of Turkey'in elemelerine katılıp ve 4 bin kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finali'nde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur.

Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Şu an güzel oyuncu Sinem Kobal ile mutlu bir evliliği var.

OLAY FOTOĞRAFLAR!

OLAY FOTOĞRAFLAR!

Deniz Akkaya ve Kenan İmirzalıoğlu'nun öyle fotoğrafları ortaya çıktı ki olay olur. Deniz Akkaya Kenan İmirzalıoğlu bile bu fotoğrafın varlığını unutmuş olabilir.  İŞTE DENİZ AKKAYA VE KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN O FOTOĞRAFI...

Yıl, 1997. Deniz Akkaya ve Kenan İmirzalıoğlu, Best Model yarışmasında birinci oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mahsun Kırmızıgül'ün ailesiyle kahvaltı keyfi