Kendall Jenner tartışmaların merkezinde

Kendall Jenner tüm dünyayı kasıp kavuran corona virüs pandemisi sırasında 100 kişilik bir parti düzenledi. Üstelik de partiye katılanlar ne maske kullandı ne de sosyal mesafe kurallarına uydu. Bu yüzden çok eleştirilen genç yıldız ise tüm bunlara kulaklarını tıkadı, yanıt bile vermedi.

04 Kasım 2020, Çarşamba 10:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Moda dünyasının son dönemdeki en gözde isimlerinden biri olan Kendall Jenner, 25'inci doğum gününü hafta sonu verdiği bir partiyle kutladı. 100 konuğun katıldığı kutlamada eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Fakat Jenner da bu yaptığı yüzünden, pandemi önlemlerine uymadığı için eleştirildi. 

Jenner'ın sosyal medya hesabında da paylaştığı görüntülere bakılırsa konukların hiçbiri maske kullanmadı, sosyal mesafe kuralları da yok sayıldı.

Partiye katılanlara hizmet edenlerin bu durumdan rahatsız olduğu da belirtiliyor. Partide görevli olan garsonlar ise maskelerini yüzlerinden eksik etmedi. Jenner'ın partiye davet ettiği konuklarından Covid 19 testi yaptırmalarını istediği de ortaya atılan iddialar arasında.

Bu arada basına konuşan bir kaynağa göre Kendall Jenner ve bütün ailesi parti sırasında virüs nedeniyle herhangi bir rahatsızlık hissetmedi. Parti açık havada gerçekleştiği için hepsi kendini güvende hissetti. 

'İstediğiniz fotoğrafları çekin ama paylaşmayın'

'İstediğiniz fotoğrafları çekin ama paylaşmayın'

Fakat yine aynı kişinin anlattığına göre konukların hiçbirinin maske ve sosyal mesafe kurallarına uymaması nedeniyle partide hizmet eden garsonlar tedirgin oldu.

Jenner corona virüs testi şartının yanı sıra katılımcılara bir de sosyal medya yasağı uygulamak istedi. Masaların üzerine "İstediğiniz fotoğrafları çekin fakat lütfen sosyal medyada paylaşmayın" yazılı bir uyarı notu konuldu. Ancak Kendall Jenner'ın konukları bu kurala da hiç uymadı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER ABD'de ünlüler önce oy verdi sonra paylaştılar