Kendi sordu, kendi yanıtladı!

Kendi sordu, kendi yanıtladı!

Ali Taran, Bebek'te yakalandığı muhabirlere fırsat vermedi. Soruları soran ve ardından yanıtları veren Taran, eski eşi Ayşe Özyılmazel'le karşılaşması durumunda “Biraz zor konuşurum” dedi

28 Mayıs 2012, Pazartesi 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet'teki habere göre; Reklamcı Ali Taran, Ayşe Özyılmazel’le 10 ay süren evliliğinin ardından kendini spora vurdu. Bebek-Rumeli Hisarı arasında yürüyüş yaparken sıkça objektiflere takılan Taran, önceki gün yine gazetecilerin ilgisiyle karşılaştı.

Her zaman olduğu gibi neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Taran, basın mensuplarının sorularına espri dolu yanıtlar vermeyi tercih etti. Sahilde eşofmanlarıyla yürüyen Taran, gazetecilerin sorabileceği soruları kendisi sorup yanıtladı.

Reklamcı, “Sizin yerinize soruları söyleyip yanıtlarını vereyim. ‘Mutlu musunuz?’ Evet mutluyum. ‘Bekarlığa alıştınız mı?’ Hayır alışmadım. ‘Kabristan’a gittiniz mi?’ Hayır gitmedim” dedi.

Sağlık için haftada birkaç kez yürüyüşe çıktığını söyleyen Ali Taran, eski eşi Ayşe Özyılmazel’le evlendikten sonra arasının açıldığı eski dostu Acun Ilıcalı’yla ilgili sorulara, “Evlilik bitti şimdi oraya mı geldik? Yani bir küslük yok ama aramızda mesafe var” diye yanıt verdi.

ABD’de öğrenim gören oğlu Kuzey’le birlikte tatile çıkacağını da sözlerine ekleyen Taran, “Eski eşiniz Ayşe Hanım’la karşılaşsanız konuşur musunuz?” sorusunuysa “Biraz zor konuşurum ama belki de konuşurum” diye cevapladı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meryem Uzerli aşı için Türkiye'ye geliyor