Kendisinden haber alınamayan lise öğrencisi Antalya’da bulundu

Afyonkarahisar’da "Okula gidiyorum" diye köydeki evinden ayrılan ve 11 gündür kendisinden haber alınamayan lise öğrencisi Ömür A, Antalya’da bulunarak ailesine teslim edildi

01 Aralık 2018, Cumartesi 21:48
A A
Kendisinden haber alınamayan lise öğrencisi Antalya’da bulundu

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sinanpaşa ilçesinin Bulca Köyü'nde 11 gün önce evden ayrılan Ömür A’nın cep telefonu sinyalinin Antalya’da alındığını belirledi.

ARKADAŞLARININ EVİNDE BULUNDU

Arkadaşının evinde misafir olarak kaldığı tespit edilen öğrenci, Antalya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince teslim alınarak ailesine haber verildi. Yakınları, Ömür A’yı Afyonkarahisar’a getirdi.

DESTEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİLER

Kayıp öğrencinin amcası Recep A, Ömür’ün okulda yaşadığı bir problemden dolayı kendi aldığı kararla Antalya’ya gittiğini belirterek "Ömür’ün bulunmasında yardımcı olan emniyet güçlerimize ve sosyal medyada destek olan herkese teşekkür ediyoruz."

"OKULA DEVAM EDİP ETMEME KONUSUNDA KARAR VERMİŞ DEĞİLİZ!"

"Onlar da bizimle birlikte 11 gündür Ömür’ün bulunması için büyük çaba gösterdiler. Yeğenim derslerinde çok başarılı ve burs alan bir öğrenciydi. Okula devam edip etmeme konusunda da henüz karar vermiş değiliz. Biz ailesi olarak onun okuluna gitmesini istiyoruz." dedi.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.