Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in dizisinin konusu belli oldu: Sen Çal Kapımı ne zaman başlıyor?

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in dizisinin konusu belli oldu: Sen Çal Kapımı ne zaman başlıyor?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin rol arkadaşı oldu. Çiftin fanları "Sen Çal Kapımı" dizinin yayınlanacağı tarihi "Sen Çal Kapımı" dizisinin konusu merak ediyor. Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı “Sen Çal Kapımı” dizisi izleyici ile buluşmak üzere

22 Mayıs 2020, Cuma 13:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolde olduğu; "Sen Çal Kapımı" dizisinde Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler de eşlik edecek.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in dizisi Sen Çal Kapımı konusu

Çekimlerinin haziran ayında İstanbul’da başlaması planlanan romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

"Sen Çal Kapımı” dizisi ne zaman?

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir. Şimdiden çok konuşulan “Sen Çal Kapımı” için hazırlıklar son hız devam ediyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı: Survivor'da bu sene beni en çok üzen Ersin Korkut oldu