Khloe Kardashian: Gördüğüm şeyler midemi bulandırıyor

Ünlü televizyon yıldızı Khloe Kardashian'ın, eski sevgilisi Tristan Thompson'dan tekrar hamile olduğu iddia edildi. Çıkan haberleri gören Kardashian, Twitter'dan sert bir yanıt verdi.

14 Mayıs 2020, Perşembe 13:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Khloe Kardashian, eski sevgilisinden hamile olduğu yönünde çıkan haberler karşısında sessizliğini bozdu. Khloe, iddiaların tamamen bir dedikodu olduğunu söyleyerek şu tweeti attı:

'Gördüğüm pek çok şey midemi bulandırıyor'

'Gördüğüm pek çok şey midemi bulandırıyor'

“Bugünlerde pek fazla sosyal medyaya girmiyorum ve bu da uzak durma nedenlerimden biriydi. İnsanların söylediği yaralayıcı şeyler. Gördüğüm pek çok şey midemi bulandırıyor. Sosyal medya insanları hakkımda her şeyi bildiklerinden emin. Rahmim dahil. Bu hastalık.”

Khloe ayrıca, “Dedikodular doğru bile olsa bu benim hayatım, sizin değil” dedi.


Khloe Kardashian, ailece hayatlarını ekranlara seren 'Keeping Up With the Kardashians' adlı programlarında, yumurtalarını dondurma kararı aldığını ve çocuklarının öz kardeş olmasını istediği için Thompson’dan sperm bağışlamasını isteyebileceğini söylemişti.

NBA oyuncusu Thompson ile birlikteliğinden True adını verdiği bir kızı olan Khloe, hamilelik dönemi dahil birçok kez aldatıldığını öğrenince ilişkisini bitirmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (14 Mayıs 2020)