Kilis'te şüpheli araç paniği

Kilis'te, içerisinde 4 kişinin bulunduğu otomobil, 'şüpheli' olarak ihbar edilince polis ekiplerince takibe alındı. Otomobil, çalışır halde terk edilmiş olarak bulundu. Yapılan incelemede otomobilin Gaziantep'ten çalındığı anlaşılırken, şüpheliler aranıyor

21 Mart 2016, Pazartesi 13:09
A A
Kilis'te şüpheli araç paniği

Kilis 'te bazı kişiler, içerisinde 4 kişi bulunan 27 HZ 671 plakalı otomobilde ' PKK sembolleri' bulunduğunu belirterek polise başvurdu. İhbar üzerine çalışma başlatan polis, yaptığı araştırmada plakası verilen otomobilin bir süre önce Gaziantep 'ten çalındığını ve arandığını belirledi. Bunun üzerine polis ekipleri, çalıntı otomobilin bulunması için çalışma başlattı. Polis ekiplerinin çevre yolunda fark ederek peşine düştüğü otomobil, Ekrem Çetin Mahallesi'nde, çalışır halde terk edilmiş olarak bulundu. Polis ekipleri uzun süre inceleme yaptığı otomobilde herhangi bir suç unsuruna rastlamadı.

Gaziantep'ten çalındığı anlaşılan otomobil Emniyet Müdürlüğü otoparkına götürülürken, polis aracı terk ederek kaçan şüphelilerin bulunması için çalışmasını sürdürüyor.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bağlar'da sokağa çıkma yasağı kalktı