Kim Kardashian, oğlunun yüzünü gösterdi

Kim Kardashian, taşıyıcı anne yöntemiyle sahip olduğu dördüncü bebeğinin yüzünü sosyal medyadaki takipçilerine gösterdi

11 Haziran 2019, Salı 12:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eşi Kanye West ile olan evliliğinden dördüncü kez anne olan Kim Kardashian, Psalm adını verdiği oğlunun uyurken çektiği fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. 


Kardashian paylaşımına Psalm "Ye" yazarak minik bebeğinin de babası Kanye West gibi gün içindeki şekerlemelerden hoşlandığına gönderme yaptı.

Taşıyıcı anne yöntemiyle dördüncü bebeklerine kavuşan Kim Kardashian ve Kanye West, "ilginç isim" konusunda herkesi geride bıraktı. 

Ünlü çift; erkek bebeklerine "Psalm" adını verdi. İbranicede "şarkı" anlamına gelen bu isim kendi aileleri de dahil herkesi şaşırttı. Kardashian, yeni bebeğin fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı. 

Yıldız, paylaşımında " Dördüncü çocuğumuzun da katılımıyla güzel Anneler Günü. Ölçülebilenin ötesinde mutluyuz. İhtiyacımız olan her şeye sahibiz" diye yazdı.


Kim Kardashian ve Kanye West'in ikisi biyolojik diğer ikisi taşıyıcı anne yöntemiyle sahip oldukları iki kız iki erkek dört tane çocukları bulunuyor.

Kardashian ve West'in ilk biyolojik çocuğu North adını taşıyor. Çiftin ikinci çocuğu beş yaşındaki Saint. Magazin basınında Kimye olarak anılan çift, kızları Chicago'ya da taşıyıcı anne yöntemiyle sahip olmuştu.

Kim Kardashian, bir ara yeni doğacak bebeğine, babasının kökenlerine saygı duruşu niteliğinde Ermenice bir isim koyacağını açıklamıştı.

Bir dönem de bir Endonezyalı falcının "Bu yeni bebek baban Robert'ın reenkarnesi olacak" demesi üzerine Robert adını vermeyi düşündüğünü belirtmişti. Ama Psalm ismiyle herkesi şaşırttı. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çin'in başka çaresi kalması: Yemesinler diye 580 TL ödeyecek