Kim Kardashian saniyeler içinde 2 milyon dolar kazandı

Dünyanın en çok kazanan ünlülerinden biri olan Kim Kardashian servetine servet kattı. 38 yaşındaki 4 çocuk annesi Kardashian, her yaştan kadının ihtiyaç duyduğu bir ürün sayesinde sadece birkaç saniye içinde 2 milyon dolar kazandı.

11 Eylül 2019, Çarşamba 17:19
A A

Ailesinin en zengini unvanını küçük kardeşi Kylie Jenner'a kaptıran Kardashian uzun süredir kozmetik ve iç giyim koleksiyonları da tasarlayıp satıyor. Zaten yeni rekorunu da bu sayede kırdı.

Kim Kardashian'ın hazırladığı vücut şekillendirici korse koleksiyonu dün satışa çıktı. Ürünler, kelimenin tam anlamıyla kapış kapış satıldı ve Kardashian da yeni bir rekora imza atarak saniyeler içinde 2 milyon dolar kazandı.


Kardashian, bu yeni serisinin ismi nedeniyle eleştirilmişti. Yeni vücut şekillendirici serinin ismini "Kimono" olarak belirlemişti.

Fakat Japonya'dan gelen "Bu bizim kültürümüze ait bir giysidir. Bu ismi bir iç giyim markası olarak kullanmak da kültürümüze saygısızlıktır" eleştirilerinden sonra Kardashian, koleksiyonun adını SKIMS Solutionwear olarak değiştirdi.

(Hürriyet)

Sıradaki haber yükleniyor...