Kim Kardashian ve Kourtney Kardashian saç saça baş başa kavga etti

Kim Kardashian ve Kourtney Kardashian, hayatlarını gözler önüne seren Keeping Up With The Kardashians adlı reality show programında tekme tokat kavga etti. İkiliyi kardeşleri Khloe Kardashian ayırdı.

25 Mart 2020, Çarşamba 14:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kardashian/Jenner ailesinin Keeping Up With The Kardashians adlı reality show programında kavga çıktı. 39 yaşındaki Kim Kardashian’a kendisinden bir yaş büyük ablası Kourtney Kardashian’ın bir tartışma sırasında hakaret etmesi tansiyonu yükseltti.


'İkiniz de kesin şunu'

'İkiniz de kesin şunu'

Kavga, dövüşe dönüştü. Kourtney, kardeşine tokat atarken, Kim de ablasını tekmeledi.  

İki kardeşin arasına 35 yaşındaki kardeşleri Khloe Kardashian girerek, “İkiniz de kesin şunu” diye seslendi.

Kim ve Kourtney Kardashian birbirlerinden ayrılsalar da küfürler havada uçuştu. İki kardeş, birbirlerini görmek istemediklerini söyledi.

Programın tanıtımında gösterilen kavganın nedeni tam olarak anlaşılamasa da bu, kardeşlerin ilk kavgası değil. Daha önce de programda defalarca saç saça kavgaları oldu.


17 sezondur devam ediyor

17 sezondur devam ediyor

Bütün Kardashian/Jenner ailesi üyeleri, onların eşleri ya da hayat arkadaşlarının, aile dostlarının hayatlarını gözler önüne seren Keeping Up With The Kardashians adlı reality show'un ilk bölümü 2007 yılında yayınlandı. Aslında bu kadar uzun süre yayınlanması planlanmamıştı ancak beklenenden çok ilgi gördü. Hatta ailenin bütün üyeleri bu program sayesinde hem çok büyük bir şöhrete ulaştı hem de yüksek miktarda servet kazandı.

Programın ana karakterleri ailenin annesi Kris Jenner, kızları Kourtney, Kim ve Khloe Kardashian ile Kendall ve Kylie Jenner. Bir zamanlar evli olduğu fakat sonradan cinsiyet değiştiren eski eşi Bruce Jenner da geçmişte programın önemli karakterlerinden biriydi. Ailenin hayatına giren eşleri ve sevgilileri de zaman zaman kamera karşısına geçiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alişan'dan Buse Varol'a doğum günü mesajı