Kim'in kızı krize girdi

Kim Kardashian ile Kanye West'in kızı North ya da daha doğmadan magazin basının ona taktığı isimle Nori, aslında tüm çocukların ne kadar birbirine benzediğini bir kez daha gözler önüne serdi

13 Şubat 2015, Cuma 14:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kim Kardashian ile Kanye West'in kızı North ya da daha doğmadan magazin basının ona taktığı isimle Nori, aslında tüm çocukların ne kadar birbirine benzediğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Kanye West'in Adidas firması için hazırladığı Sonbahar/ Kış koleksiyonunu New York Moda Haftası kapsamındaki bir defilede tanıtıldı. Minik North da defileyi anne ve babasıyla birlikte en ön sıradan izlemeye başladı.

Kardashian ve West'e Vogue dergisinin efsane editörü Anna Wintour, Beyonce ve mocası Jay Z, Puff Daddy ve Hailey Baldwin de ön koltukta eşlik ediyordu.

Anne ve babasının gittiği her yere götürdüğü minik North önce defileyi izledi. Ama sonra sıkılmış olacak ki ağlama krizine girdi. Bu sırada Anna Wintour'un küçük kızın ağlamasından rahatsız olduğu da gözlerden kaçmadı.

Kim Kardashian da bir türlü susmak bilmeyen North'u kucağına alarak salonun dışına çıkmakta buldu çareyi. Bu sırada kendisi de bir kız çocuğu annesi olan Beyonce'nin anlayışlı bir gülümsemeyle Kardashian'ı izlediği de gözlerden kaçmadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yener Çevik, "Eşim sayesinde 185 kilo verdim"