Kinsey Wolanski itiraf etti: Liverpool'lu birkaç futbolcu bana...

Şampiyonlar Ligi'ndeki Liverpool - Tottenham mücadelesinde sahaya girerek milyonlarca taraftarın ilgisini çeken Kinsey Wolanski, İngiliz The Sun gazetesine ilginç açıklamalarda bulundu

10 Haziran 2019, Pazartesi 15:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Göğsünde bir cinsel içerikli film sitesinin reklamı bulunan bir mayo ile sahaya dalan Kinsey Wolanski, apar topar dışarı çıkarılmıştı. Wolanski'nin bu eylemiyle söz konusu web sitesine 4 milyon dolar reklam geliri kazandırdığı ifade ediliyordu.

Bu rakamın ardında yatan şok gerçek ise, bu web sitesinin sahibinin erkek arkadaşı Vitaly Zdorovetskiy olmasıydı. Wolanski konu ile ilgili şu sözleri sarf etti:


"30 yaşında emekli olmayı düşünüyorum ve Şampiyonlar Ligi olayı buna yardım edecek. "Hapisten çıkmadan önce 300 bin takipçim 2 milyona fırladı. Böyle bir şeyi parayla satın alamazsınız..."

"Bir anda dünya çapında üne kavuştum ve iş teklifleri gelmeye başladı. Kimseyi itham etmek istemiyorum ama bu biraz komik bir durum. Taraftarlar bunu çok sevdi, oyuncular da aynı şekilde... Karakolda benimle fotoğraf çektirmek isteyenler oldu. İnanılmaz bir sonuç aldım ve daha mutlu olamam. Hayatımın en büyük işi oldu..."

"Ailem ve erkek arkadaşım bunu yapacağımı bilmiyordu. Şaşırdılar mı? Hayır. Benim nasıl biri olduğumu iyi biliyorlar."


"İsim veremem ama Liverpool'da oynayan birkaç futbolcu bana flört içerikli mesajlar gönderdi. Onlardan biri bana kalpli emoji göndererek beni sahada gördüğünü söyledi. Açıkça söylemek gerekirse profillerine girmeden onların kim oldukları hakkında hiçbir fikrim yoktu. Zaten benim bir erkek arkadaşım var ve cevap vermedim..."

"Bazıları Vitaly'nin nasıl para kazandığını merak edebilir. O işinde harikalar yaratan biri. Şakalarıyla bu işe eğlence katıyor. Dünyanın en tatlı adamlarından biri; umarım bir gün onunla evleniriz."

Önce Instagram'da yüz binlerce takipçisi olan hesabı ele geçirilen Wolanski'nin ardından bu hesabı Instagram tarafından kapatılmıştı. Hesabı tekrar açılan Wolanski'nin takipçi sayısı 3 milyona dayanmış durumda.

Ünlü bir Youtuber olduğu öğrenilen 27 yaşındaki Zdorovetskiy, olayın ardından Instagram hesabında, “Benim hatun Şampiyonlar Ligi finaline girdi, seninle gurur duyuyorum, sen benim her şeyimsin” yazdı.

Vitaly Zdorovetskiy, VitalyzdTv adlı Youtube kanalıyla tanınıyor. Şaka videolarıyla ünlenen Youtube yıldızının Mayıs 2019 itibarıyla 10 milyona yakın takipçisi bulunuyor ve videoları 1.65 milyar izlenmeye sahip.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çin'in başka çaresi kalması: Yemesinler diye 580 TL ödeyecek