Kırmızı spreyli dehşet

Kırmızı spreyli dehşet

29 Ekim 2009, Perşembe 11:27
A A

Mimar Eren Talu ile haber spikeri Defne Samyeli ihanet yüzünden 4 Ekim Pazar günü evlerini ayırdı. Defne Samyeli avukatı Ayşegül Andıç aracılığıyla 14 yıllık eşi Eren Talu’ya 1.5 milyon TL’lik boşanma davası açtı. Derin ve Deren adlı 2 kızının velayetini istedi. Eren Talu’ya evden 3 ay uzaklaştırma cezası çıkarttı. Eren Talu ise önce eşinin kendisine ihanet ettiğini söyledi. 500 bin TL’lik karşı dava açtı. Sonra sözünü geri aldı.

Yazıları görünce şok geçirdi

Defne Samyeli cephesinden önceki gün bir iddia daha geldi... Buna göre; Eren Talu, Bebek’te birlikte oturdukları evlerinin duvarına kırmızı sprey boyayla ‘Bana döneceksin, sana kendimi unutturmayacağım’ diye yazılar yazmış. Defne Samyeli ile kızları bu yazıları görünce çok korkmuş. Kızlar ‘Anne bizi bu evden çıkart’ diye ağlamış. Olay üzerine eşi Eren Talu’nun tutuklanmasını talep eden Defne Samyeli “Kızlarımın ve kendimin güvenliğini düşünmek zorundayım. Eşimin ruh sağlığı şu an yerinde değil. Eve girmekte zorlanıyoruz. Ama kızlarımla sorunları aşacağız” dedi.

Müge Dağıstanlı / Posta

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.