Kısa saçı benimsemiş ünlü isimler

Dikkat! Bu içerik saçlarınızı kesmenize neden olabilir. Kısa saç hayali kuruyorsanız, "Acaba yakışır mı?" diye düşünüyorsanız, bu ünlülere bakınca hemen kuaför yolunu tutabilirsiniz. Hepsi birbirinden tarz, kısa saçlı ünlü isimler... Hazırlayan: Gizem Yetil / gizem.yetil@posta.com.tr

13 Ocak 2021, Çarşamba 12:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Öykü Serter

Öykü Serter

Başarılı ve güzel sunucu Öykü Serter'i neredeyse hiç uzun saçlı görmedik. Ama kendisine kısa saçın çok yakıştığı kesin.

Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri

Karşımızdaaaaa taşıması çok zor olan bir model! Besleme olmak ve tarz olmak arasında çok ince bir çizgi var bu modelde. Gonca Vuslateri'ye çok yakışmış.

Burcu Biricik

Burcu Biricik

Burcu Biricik'i başka saç rengiyle hayal bile edemiyorum. Kısa ve sarı saçları, sık sık yaptığı dalgalar... Herkese yakışmaz bu model ama Burcu Biricik gayet iyi taşıyor.

Aslıhan Gürbüz

Aslıhan Gürbüz

Aslıhan Gürbüz'ü uzun saçlı haliyle de gördük. Ancak Ufak Tefek Cinayet'lerdeki haliyle hafızalarımıza kazındı. uzun süre de hep böyle kalacak gibi...

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade

2 sene önce "Nesrin Cavadzade saçı yaptıracağım" hayaliyle kuaför yolunu tutmuştum. Hayaller böyleydi ama hayatları hiç sormayın. Kısa saça aşık olma sebebimdir Nesrin Cavadzade...

Gülben Ergen

Gülben Ergen

Bir dönem birçok kişi Gülben Ergen fotoğrafıyla kuaför yolunu tuttu. Röfleli saçların moda olduğu zamanlarda da şimdi de Gülben Ergen kısa saçlı ve röfleliydi hep. Çok da yakışıyor.

Gülse Birsel

Gülse Birsel

Gülse Birsel'i sevmeyen yoktur sanırım. Başarısı ve canlandığı sempatik karakterlerle gönlümüze taht kuran bir isim... O da kısa saçlarıyla hafızalarımıza kazınan ünlülerden.

Billur Kalkavan

Billur Kalkavan

Billur Kalkavan da oldu bitti kısa saçlı. Onu uzun saçlı hayal etmek neredeyse imkansız. Platin rengi, kısa ve düz saçlarıyla hafızalara kazındı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berfu Yenenler: Mete emmi yüzünü gösterdi