Kıvanç Tatlıtuğ: Evde kuzu besledim

Kıvanç Tatlıtuğ 11 yıldır yüzü olduğu Mavi’nin yeni reklamında sürdürülebilir kentsel hareketliliğe dikkat çekti. ALİ KESER/ POSTA

21 Eylül 2021, Salı 08:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Habercilerle bir araya gelen oyuncu çocukluğunda evde kuzu beslediğini söyledi. Tatlıtuğ “Babam eve bir gün yavru kuzu getirdi. Ona dördüncü kattaki evimizde baktık” dedi.

'BACAĞIMA AHTAPOT DOLANDI'

'BACAĞIMA AHTAPOT DOLANDI'

Deniz tutkunu olan, dalış yapan ve zıpkınla balık avlayan Kıvanç Tatlıtuğ “Doğum günümdü. Sabah denize gittim, bacağıma bir ahtapot dolandı. Çıkardım bacağımdan.

Biraz ileri gittim, bir tane daha vardı. Onlarla beraber yüzdük. Unutamadığım bir andı. Ahtapotlarla takılıp sohbet ettik” diye konuştu.

Settar Tanrıöğen’le birlikte rol alacakları ‘Aşıklar Bayramı’ filmi için Kars’a gideceğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ “Son hazırlıkları yaptık. Yarın yolculuk var. Bir baba-oğul hikayesi, dokunaklı. Ağlayacaklar” dedi. Doğayla iç içe bir hayat yaşadığını söyleyen Tatlıtuğ “Çocukluğum doğada geçti benim. Eşimle oturduğumuz ev de doğanın içinde. Orman, yeşil ve mavi benim hayatımın ayrılmaz bir parçası” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tara de Vries'ten mesaj var