Kıvanç'tan sevgilisine Ahmet Kaya resitali!

Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer için önceki akşam Cihangir Demeti'de sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Tatlıtuğ'un ikinci sürprizi ise gecenin ilerleyen saatlerinde geldi; ünlü oyuncu Ahmet Kaya'nın sevilen şarkılarını Dizer için seslendirdi

15 Nisan 2014, Salı 08:32
A A

‘Kurt Seyit ve Şura’nın yıldızı KıvançTatlıtuğ 5 aydır aşk yaşadığı stildanışmanı Başak Dizer’in 31’inciyaş günü için Cihangir’deki DemetiRestaurant’ta bir parti verdi.

Tatlıtuğ’un ikinci sürprizi ise gecenin ilerleyen saatlerinde geldi; ünlü oyuncu Ahmet Kaya’nın sevilen şarkılarını Dizer için seslendirdi.

Tatlıtuğ, Galatasaraylı futbolcuWesley Sneijder, eşi Yolanthe,Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcıçiftinin de katıldığı partide sahneyeçıktı. Sevgilisi için Ahmet Kaya’dan‘Kum Gibi’yi söyledi. Şarkıdansonra sevgilisi Başak Dizer’ebakıp “Seni çok seviyorum”diye bağırdı. Başak Dizerbu sırada gözyaşlarını tutamadı.

Kıvanç Tatlıtuğ, gecenin sonunda arkadaşı Wesley Sneijder’ı kapıya kadar uğurladı. Aracı getirilinceye kadar da onu yalnız bırakmadı ve kapıda ünlü futbolcuyla 10 dakika kadar sohbet etti.

Çift 01.30’da Demeti Restaurant’tanayrılırken komik bir durum yaşandı.Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizertaksiye bindi, ama şoför yoktu.

Şoförün gelmesini 5 dakikabeklediler. Kıvanç Tatlıtuğ bu sıradaarabanın kapısını açıp habercilerehal-hatır sordu. Ayaküstü sohbet etti.

Kıvanç Tatlıtuğ “Sevgilinize nehediye aldınız?” sorusuna “Bize özelkalsın” cevabını verdi. UĞUR KOTAN/POSTA

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.