Kız arkadaşı kilosuyla dalga geçti, inat edip 120 kilo verdi!

Aşırı kilolarıyla dalga geçen kız arkadaşına inat tam 120 kilo veren 33 yaşındaki Recep Akyıldırım'ın son halini görenler gözlerine inanamadı

15 Ekim 2018, Pazartesi 15:29
A A

Recep Akyıldırım çağımızın en tehlikeli sağlık problemlerinden obezite ile mücadele eden binlerce insandan sadece biriydi. Aşırı kiloları onu sosyal hayattan alıkoyuyordu. Bu süre zarfında hayatında birçok problem yaşayan Recep Akyıldırım'ın hayatındaki asıl dönemeç noktası ise kız arkadaşının kilolarıyla dalga geçmesi oldu.

Kız arkadaşını kendisiyle dalga geçmesi 33 yaşındaki Recep Akyıldırım'ın hayatında yeni bir sayfa açtı. Bundan tam 16 ay öncesine kadar 200 kilo olan Akyıldırım geçirdiği mide ameliyatı ile tam 120 kilo vererek 80 kiloya düştü.

Recep Akyıldırım ise ameliyat olmadan önceki hayatında yaşadığı sıkıntıları anlattı.

Bir yılda 120 kilo verdiğini ifade eden Recep Akyıldırım, "Hayatımda çok güzel değişimler oldu. Önceden dışarı çıkamayan bir insandım. Artık özgür bir hayata kavuştum. Üzerime istediğim şeyi alıp giyebiliyorum.

İlk uçak deneyimimde 4 kemer takarak uçtum. Obezite cerrahisi bana tekli koltukta oturmayı öğretti. Önceden arkadaşlarımız kilolu olduğumuz için bizimle çok sohbet etmezlerdi. Onların da bakış açısı değişti" dedi.

Bu ameliyatı olmasına neden olan asıl olayın sebebini anlatan Recep Akyıldırım, "Olmayan bir kız arkadaşımın 'aynaya bak, kendine bak, dön bir de bana bak. Sen bana yakışıyor musun?

Aynaya bak, sonra da kendine iyi bak' demesi oldu. Daha sonrasında ben de bu ameliyatı olmaya karar verdim" şeklinde konuştu.

İşte Recep Akyıldırım'ın son hali...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.